SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL

CUI 23985458J2008000443319CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Românași, Comuna Românași, Sălaj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

15,9 mil. RON

39,8 % față de anul anterior

Profit net

1,84 mil. RON

135 % față de anul anterior

Salariați

23

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2008000443319
Înregistrată la
02.06.2008
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 02.06.2008
Cod poștal
457280
Telefon
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT ROMÂNAŞI COM. ROMÂNAŞI, G ROMÂNAŞI, NR.161A

Hartă

Localizare sediu

JUD. SĂLAJ, SAT ROMÂNAŞI COM. ROMÂNAŞI, G ROMÂNAŞI, NR.161A

Deschide harta

Rezumat public firmă

PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL este o firmă din Sat Românași, Comuna Românași, județul Sălaj, cu CUI 23985458. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2008000443319. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

15.874.524 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 18 ani

23 salariați

Conexiuni

86

302 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.840.038 RON

Capitaluri pozitive

1.870.338 RON

Datorii sub active

76,2 %

Cifră de afaceri în creștere

39,8 %

Vechime bună

18 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2008

    Înregistrare

    02.06.2008

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    15.874.524 RON · 1.840.038 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată la 02.06.2008 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 39,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 135 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 23 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202515.874.5241.840.0386.148.835868.8107.196.0791.870.33823
202411.355.212783.0086.470.416847.0978.149.8642.407.65325
202318.276.4512.985.4752.795.476706.0075.764.5913.502.69726
202211.825.652768.7901.785.563210.0862.417.282817.22223
20219.953.662620.2791.560.373214.3962.429.3511.012.41221
202013.306.878426.9542.107.413311.5622.437.974533.19321
201912.719.746178.7701.416.820318.1931.546.739301.21420
Grafic indicatori financiariRON18.276.45113.707.3389.138.2264.569.11302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

11,6 %

Datorii / active

76,2 %

Capitaluri / active

23,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

39,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

135 %

Cifră afaceri / salariat

690.197 RON

Vechime firmă

18 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.