SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ELECTROMONTAJ SA

CUI 566J1991001099407CAEN 4222 · Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţiiBucurești Sectorul 4, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

100Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

963 mil. RON

27,6 % față de anul anterior

Profit net

71,7 mil. RON

92,1 % față de anul anterior

Salariați

1.255

Ultimul bilanț

Activitate

4222

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

Date administrative

Registrul Comerțului
J1991001099407
Înregistrată la
10.12.1992
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 10.12.1992
Cod poștal
40581
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CANDIANO POPESCU, NR.1

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CANDIANO POPESCU, NR.1

Deschide harta

Rezumat public firmă

ELECTROMONTAJ SA este o firmă din București Sectorul 4, județul București, cu CUI 566. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1991001099407. Firma are CAEN principal 4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

100Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

963.009.765 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

1.255 salariați

Conexiuni

100

195 coduri CAEN secundare

10 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

71.748.465 RON

Capitaluri pozitive

721.925.165 RON

Datorii sub active

45,7 %

Cifră de afaceri în creștere

27,6 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

4222 · Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1992

    Înregistrare

    10.12.1992

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    963.009.765 RON · 71.748.465 RON

  3. 4222

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ELECTROMONTAJ SA este o companie înregistrată la 10.12.1992 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii. Cifra de afaceri a crescut cu 27,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 92,1 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1.255 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025963.009.76571.748.465673.685.972634.481.629839.579.866721.925.1651.255
2024754.660.67237.356.392472.024.225599.168.074590.558.707661.137.7691.144
2023672.667.93738.284.340380.363.430486.641.047513.548.156570.038.2591.084
2022441.853.68813.114.096181.839.922371.520.821286.253.877446.779.1421.033
2021355.672.04022.622.265118.712.621316.287.865261.302.965433.993.9561.013
2020280.048.81414.125.214110.926.038299.576.092234.239.181412.420.6271.190
2019238.806.664404.45983.556.407335.945.817169.610.943413.809.9081.024
Grafic indicatori financiariRON963.009.765722.257.324481.504.883240.752.44102019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,5 %

Datorii / active

45,7 %

Capitaluri / active

49 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

27,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

92,1 %

Cifră afaceri / salariat

767.338 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.