SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

IPSO SRL

CUI 5368365J2010002889239CAEN 4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilorSat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

100Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,41 mld. RON

50 % față de anul anterior

Profit net

74,3 mil. RON

361,1 % față de anul anterior

Salariați

540

Ultimul bilanț

Activitate

4661

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010002889239
Înregistrată la
21.03.1994
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 21.03.1994
Cod poștal
77135
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÎRGOVIŞTE, NR.174D

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, ŞOS. BUCUREŞTI-TÎRGOVIŞTE, NR.174D

Deschide harta

Rezumat public firmă

IPSO SRL este o firmă din Sat Mogoșoaia, Comuna Mogoșoaia, județul Ilfov, cu CUI 5368365. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010002889239. Firma are CAEN principal 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

100Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.408.427.633 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 32 ani

540 salariați

Conexiuni

100

181 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

74.295.930 RON

Capitaluri pozitive

218.376.878 RON

Datorii sub active

47,6 %

Cifră de afaceri în creștere

50 %

Vechime bună

32 ani

CAEN principal identificat

4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1994

    Înregistrare

    21.03.1994

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.408.427.633 RON · 74.295.930 RON

  3. 4661

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

IPSO SRL este o companie înregistrată la 21.03.1994 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Cifra de afaceri a crescut cu 50 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 361,1 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 540 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.408.427.63374.295.930238.902.80549.620.860452.406.334218.376.878540
2024938.913.32516.111.588457.768.32150.666.831591.698.691143.126.951552
20231.575.258.585147.041.487389.309.78242.112.828656.320.891263.695.583554
20221.228.848.477121.406.936219.600.91136.779.507445.913.418233.154.097498
2021990.017.36673.850.234155.685.78337.842.579314.051.811184.747.161488
2020773.349.18037.288.961287.017.83227.592.716408.786.331147.896.927487
2019902.682.44748.326.477243.155.35836.196.947366.668.466158.607.965505
Grafic indicatori financiariRON1.575.258.5851.181.443.939787.629.293393.814.64602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5,3 %

Datorii / active

47,6 %

Capitaluri / active

43,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

50 %

Evoluție profit față de anul anterior

361,1 %

Cifră afaceri / salariat

2.608.199 RON

Vechime firmă

32 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.