SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

LICURICI IMPEX SRL

CUI 4102968J1993001020043CAEN 4639 · Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutunMunicipiul Oneşti, Bacău

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

675,2 mil. RON

20,3 % față de anul anterior

Profit net

18,7 mil. RON

111,2 % față de anul anterior

Salariați

188

Ultimul bilanț

Activitate

4639

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Date administrative

Registrul Comerțului
J1993001020043
Înregistrată la
19.05.1993
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 19.05.1993
Cod poștal
601110
Telefon
Adresă
JUD. Bacău, Municipiul Oneşti, Calea SLĂNICULUI, NR. FN, SECTOR 0

Hartă

Localizare sediu

JUD. Bacău, Municipiul Oneşti, Calea SLĂNICULUI, NR. FN, SECTOR 0

Deschide harta

Rezumat public firmă

LICURICI IMPEX SRL este o firmă din Municipiul Oneşti, județul Bacău, cu CUI 4102968. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1993001020043. Firma are CAEN principal 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

675.152.771 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

188 salariați

Conexiuni

86

159 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

18.699.015 RON

Capitaluri pozitive

63.475.089 RON

Datorii sub active

67,5 %

Cifră de afaceri în creștere

20,3 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

4639 · Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1993

    Înregistrare

    19.05.1993

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    675.152.771 RON · 18.699.015 RON

  3. 4639

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

LICURICI IMPEX SRL este o companie înregistrată la 19.05.1993 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun. Cifra de afaceri a crescut cu 20,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 111,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 188 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025675.152.77118.699.015130.758.17129.544.944164.036.31963.475.089188
2024561.079.7168.854.04488.718.31522.987.856112.388.75747.276.074171
2023514.280.0047.432.57566.147.01315.687.76788.388.14338.422.030170
2022488.456.5338.564.44253.566.14613.126.32871.139.04430.989.456167
2021448.129.9016.208.66058.159.87416.355.90365.703.34624.319.751185
2020418.020.2293.831.14457.977.92718.218.16758.948.08919.541.029199
2019350.710.7193.674.62756.684.48124.366.36247.828.61115.709.885241
Grafic indicatori financiariRON675.152.771506.364.578337.576.386168.788.19302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,8 %

Datorii / active

67,5 %

Capitaluri / active

32,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

20,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

111,2 %

Cifră afaceri / salariat

3.591.238 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.