SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CONLAN SRL

CUI 16389312J2004000673321CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeMunicipiul Sibiu, Sibiu

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

141,1 mil. RON

94,5 % față de anul anterior

Profit net

3,85 mil. RON

30,3 % față de anul anterior

Salariați

97

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2004000673321
Înregistrată la
04.05.2004
Stare juridică (ONRC)
RELUARE ACTIVITATE din data 17.11.2010
Cod poștal
550409
Telefon
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. PRAHOVEI, NR.18, SC.B, ET.M1, AP.30

Hartă

Localizare sediu

JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. PRAHOVEI, NR.18, SC.B, ET.M1, AP.30

Deschide harta

Rezumat public firmă

CONLAN SRL este o firmă din Municipiul Sibiu, județul Sibiu, cu CUI 16389312. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2004000673321. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

141.097.654 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 22 ani

97 salariați

Conexiuni

86

183 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

RELUARE ACTIVITATE

Profit pozitiv

3.854.717 RON

Capitaluri pozitive

9.992.805 RON

Datorii sub active

90,4 %

Cifră de afaceri în creștere

94,5 %

Vechime bună

22 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2004

    Înregistrare

    04.05.2004

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    141.097.654 RON · 3.854.717 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CONLAN SRL este o companie înregistrată la 04.05.2004 și are starea juridică „RELUARE ACTIVITATE” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 94,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 30,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 97 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025141.097.6543.854.71790.657.74622.877.31877.380.7399.992.80597
202472.554.0572.957.37457.888.31121.100.02845.948.0549.470.42270
202382.842.4514.034.13542.370.60511.382.11737.505.5886.513.04861
202279.793.5913.015.72725.287.7286.624.51721.679.1783.015.96753
202130.107.131766.04116.966.0444.776.07713.486.4201.296.45344
202016.827.604371.1495.590.7052.657.1683.463.949530.41235
20198.026.177303.6943.019.1311.037.3764.140.250445.76625
Grafic indicatori financiariRON141.097.654105.823.24170.548.82735.274.41402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,7 %

Datorii / active

90,4 %

Capitaluri / active

10 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

94,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

30,3 %

Cifră afaceri / salariat

1.454.615 RON

Vechime firmă

22 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.