SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL

CUI 4381862J1993018813401CAEN 8001 · Activități de investigații și servicii private de protecțieBucurești Sectorul 2, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

80Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

212,7 mil. RON

11,6 % față de anul anterior

Profit net

9,25 mil. RON

406,3 % față de anul anterior

Salariați

2.240

Ultimul bilanț

Activitate

8001

Activități de investigații și servicii private de protecție

Date administrative

Registrul Comerțului
J1993018813401
Înregistrată la
26.07.1993
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.08.2011
Cod poștal
20337
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD DIMITRIE POMPEIU, NR.10A, CONECT 1. MODUL I, ET.3

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD DIMITRIE POMPEIU, NR.10A, CONECT 1. MODUL I, ET.3

Deschide harta

Rezumat public firmă

ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL este o firmă din București Sectorul 2, județul București, cu CUI 4381862. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1993018813401. Firma are CAEN principal 8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

80Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

60

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

212.726.860 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

2.240 salariați

Conexiuni

92

158 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

9.250.443 RON

Capitaluri negative sau zero

-7.418.320 RON

Datorii peste active

100,1 %

Cifră de afaceri în creștere

11,6 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

8001 · Activități de investigații și servicii private de protecție

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1993

    Înregistrare

    26.07.1993

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    212.726.860 RON · 9.250.443 RON

  3. 8001

    CAEN principal

    Activități de investigații și servicii private de protecție

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL este o companie înregistrată la 26.07.1993 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție. Cifra de afaceri a crescut cu 11,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 406,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt zero sau negative. Compania raportează 2.240 salariați. Datoriile depășesc activele raportate, ceea ce crește riscul financiar. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025212.726.8609.250.44385.494.92821.311.45864.113.616-7.418.3202.240
2024190.626.0311.827.08084.586.14121.113.65757.226.527-14.073.2542.240
2023172.406.917-4.741.21385.152.89321.357.27252.420.149-15.883.3332.168
2022153.995.1353.718.79575.895.13714.369.72252.969.571-10.642.7162.733
2021115.853.646651.27680.207.00211.625.46554.583.040-14.364.9432.262
202087.713.041970.79160.879.81910.480.57235.975.592-14.861.232874
201973.046.114-855.62545.053.2712.558.13823.582.274-19.113.7681.611
Grafic indicatori financiariRON212.726.860158.359.842103.992.82449.625.805-4.741.2132019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,3 %

Datorii / active

100,1 %

Capitaluri / active

-8,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

11,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

406,3 %

Cifră afaceri / salariat

94.967 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.