SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PROCEMA RWP S.A.

CUI 39442253J2018007865405CAEN 2593 · Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuriBucurești Sectorul 1, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

834,1 mil. RON

21,8 % față de anul anterior

Profit net

49,8 mil. RON

93,5 % față de anul anterior

Salariați

183

Ultimul bilanț

Activitate

2593

Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuri

Date administrative

Registrul Comerțului
J2018007865405
Înregistrată la
05.06.2018
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.06.2018
Cod poștal
10737
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL GRIVIŢEI, NR.136, CORP A. PARTER. CAM. 7

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL GRIVIŢEI, NR.136, CORP A. PARTER. CAM. 7

Deschide harta

Rezumat public firmă

PROCEMA RWP S.A. este o firmă din București Sectorul 1, județul București, cu CUI 39442253. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2018007865405. Firma are CAEN principal 2593 - Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuri. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

834.106.898 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 8 ani

183 salariați

Conexiuni

92

137 coduri CAEN secundare

4 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

49.793.810 RON

Capitaluri pozitive

142.144.036 RON

Datorii sub active

59,8 %

Cifră de afaceri în creștere

21,8 %

Vechime bună

8 ani

CAEN principal identificat

2593 · Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuri

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2018

    Înregistrare

    05.06.2018

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    834.106.898 RON · 49.793.810 RON

  3. 2593

    CAEN principal

    Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuri

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PROCEMA RWP S.A. este o companie înregistrată la 05.06.2018 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2593 - Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanţuri şi arcuri. Cifra de afaceri a crescut cu 21,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 93,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 183 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025834.106.89849.793.810214.484.797120.838.690237.882.126142.144.036183
2024685.095.72425.728.422183.280.939121.235.104216.556.929151.674.039169
2023543.313.6348.577.041134.803.131118.563.033142.421.557125.945.617170
2022719.360.86856.855.281128.406.474104.433.171140.834.758117.368.576150
2021493.911.32035.364.989103.150.17969.151.123183.125.517149.502.309154
2020384.968.20121.823.03957.858.46180.734.73295.824.618119.137.320151
2019288.563.19918.528.74178.768.69770.525.112105.220.27097.314.281136
Grafic indicatori financiariRON834.106.898625.580.174417.053.449208.526.72502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6 %

Datorii / active

59,8 %

Capitaluri / active

39,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

21,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

93,5 %

Cifră afaceri / salariat

4.557.961 RON

Vechime firmă

8 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.