SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CONFIND SRL

CUI 1324099J1991000607298CAEN 2511 · Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metaliceMunicipiul Câmpina, Prahova

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

268,1 mil. RON

11,9 % față de anul anterior

Profit net

16,2 mil. RON

-3,7 % față de anul anterior

Salariați

877

Ultimul bilanț

Activitate

2511

Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

Date administrative

Registrul Comerțului
J1991000607298
Înregistrată la
29.11.1992
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 29.11.1992
Cod poștal
105600
Telefon
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. PROGRESULUI, NR.2

Hartă

Localizare sediu

JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, STR. PROGRESULUI, NR.2

Deschide harta

Rezumat public firmă

CONFIND SRL este o firmă din Municipiul Câmpina, județul Prahova, cu CUI 1324099. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1991000607298. Firma are CAEN principal 2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

268.111.740 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

877 salariați

Conexiuni

92

102 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

16.152.812 RON

Capitaluri pozitive

281.506.017 RON

Datorii sub active

29,3 %

Cifră de afaceri în creștere

11,9 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

2511 · Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1992

    Înregistrare

    29.11.1992

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    268.111.740 RON · 16.152.812 RON

  3. 2511

    CAEN principal

    Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CONFIND SRL este o companie înregistrată la 29.11.1992 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. Cifra de afaceri a crescut cu 11,9 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 3,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 877 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025268.111.74016.152.812119.805.704113.569.008295.078.167281.506.017877
2024239.675.08316.778.78575.412.29781.097.324226.151.986228.676.387838
2023218.623.40723.977.52593.678.31572.329.681238.042.751214.229.123800
2022275.612.86034.426.552110.269.58869.890.010230.507.280194.149.714782
2021183.556.0398.512.411147.081.92076.644.898234.052.657161.870.529762
2020169.786.0223.934.02092.458.27189.293.086194.569.788188.591.410787
2019157.249.3583.524.872103.639.94393.848.696197.148.940185.240.250781
Grafic indicatori financiariRON275.612.860206.709.645137.806.43068.903.21502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6 %

Datorii / active

29,3 %

Capitaluri / active

68,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

11,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

-3,7 %

Cifră afaceri / salariat

305.715 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.