SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

B_MASIV SRL

CUI 19032801J2006000646312CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

135,9 mil. RON

81,4 % față de anul anterior

Profit net

28,8 mil. RON

202,4 % față de anul anterior

Salariați

111

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2006000646312
Înregistrată la
20.09.2006
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 20.09.2006
Cod poștal
457265
Telefon
Adresă
JUD. SĂLAJ, SAT PERICEI COM. PERICEI, , NR.60/N

Hartă

Localizare sediu

JUD. SĂLAJ, SAT PERICEI COM. PERICEI, , NR.60/N

Deschide harta

Rezumat public firmă

B_MASIV SRL este o firmă din Sat Pericei, Comuna Pericei, județul Sălaj, cu CUI 19032801. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2006000646312. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

135.873.618 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 20 ani

111 salariați

Conexiuni

92

127 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

28.752.313 RON

Capitaluri pozitive

34.943.530 RON

Datorii sub active

47,9 %

Cifră de afaceri în creștere

81,4 %

Vechime bună

20 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2006

    Înregistrare

    20.09.2006

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    135.873.618 RON · 28.752.313 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

B_MASIV SRL este o companie înregistrată la 20.09.2006 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 81,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 202,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 111 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025135.873.61828.752.31332.119.23019.982.82747.079.93334.943.530111
202474.904.4859.507.05314.980.06818.269.10119.782.18423.071.217110
202380.939.55910.318.76519.314.56613.125.11923.745.61117.556.164106
202273.186.8203.152.58026.944.53811.613.78022.569.5857.238.82784
202152.513.0451.389.89824.553.9997.646.67022.343.5765.436.24771
202027.799.4061.636.13412.874.2786.814.26210.106.3654.046.34958
201915.456.426472.9547.116.8967.163.7882.363.3232.410.21547
Grafic indicatori financiariRON135.873.618101.905.21467.936.80933.968.40502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

21,2 %

Datorii / active

47,9 %

Capitaluri / active

52,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

81,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

202,4 %

Cifră afaceri / salariat

1.224.087 RON

Vechime firmă

20 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5816(74/9.230.757)

Societatea B_MASIV - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Sălaj notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale B_MASIV - S.R.L., cu sediul în jud. Sălaj, satul Pericei, comuna Pericei, nr. 60/N, înregistrată sub nr. J2006000646312, identificator unic la nivel european ROONRC.J2006000646312, cod unic de înregistrare 19032801, care a fost înregistrat sub nr. 531927 din 05.02.2026. (74/9.230.757)

MOF PIV nr. 5816(73/9.230.756)

Societatea B_MASIV - S.R.L. HOTĂRÂREA NR. 1 din data de 05.02.2026 Adunarea Generală a Asociaților Societății B_MASIV - S.R.L., întrunită în ședința din data de 05.02.2026 la sediul acesteia în prezența celor 4 asociați, Jozsa Balint- Rudolf, Jozsa David, Jozsa Noemi-Johanna, Jozsa Jonatan, cu unanimitate de voturi, hotărăște: Art. 1 Se numește în calitate de administrator dl Jozsa Balint Rudolf, cetățean român, născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], CNP [redactat], [act identitate redactat]administratorilor este de 49 de ani, având puteri depline de reprezentare și administrare, aceștia lucrând separat. Art. 3 Se aprobă actul constitutiv actualizat al societății. (73/9.230.756)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.