SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

NUROL INSAAT VE TICARET AS MASLAK SUCURSALA BUCURESTI-SEDIU PERMANENT DESEMNAT

CUI 39292466J2018006101407CAEN 4212 · Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.București Sectorul 1, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

870 mil. RON

380,6 % față de anul anterior

Profit net

92,4 mil. RON

20.861,5 % față de anul anterior

Salariați

245

Ultimul bilanț

Activitate

4212

Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.

Date administrative

Registrul Comerțului
J2018006101407
Înregistrată la
07.05.2018
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 27.08.2024
Cod poștal
14155
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GHEORGHE SIMIONESCU, NR.1

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GHEORGHE SIMIONESCU, NR.1

Deschide harta

Rezumat public firmă

NUROL INSAAT VE TICARET AS MASLAK SUCURSALA BUCURESTI-SEDIU PERMANENT DESEMNAT este o firmă din București Sectorul 1, județul București, cu CUI 39292466. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2018006101407. Firma are CAEN principal 4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

870.041.602 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 8 ani

245 salariați

Conexiuni

82

117 coduri CAEN secundare

117 CAEN secundare

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

92.380.679 RON

Capitaluri pozitive

72.561.096 RON

Datorii sub active

88,6 %

Cifră de afaceri în creștere

380,6 %

Vechime bună

8 ani

CAEN principal identificat

4212 · Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2018

    Înregistrare

    07.05.2018

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    870.041.602 RON · 92.380.679 RON

  3. 4212

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

NUROL INSAAT VE TICARET AS MASLAK SUCURSALA BUCURESTI-SEDIU PERMANENT DESEMNAT este o companie înregistrată la 07.05.2018 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.. Cifra de afaceri a crescut cu 380,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 20.861,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 245 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025870.041.60292.380.679410.085.34929.429.470433.184.63572.561.096245
2024181.037.009440.715399.710.88623.903.015342.217.843-19.819.58377
2023248.499.152-2.920.82092.147.95125.007.07647.204.574-19.812.125109
2022265.118.856-8.751.831154.322.99566.129.04771.204.000-16.891.305142
202131.781.750-5.820.79688.793.84528.440.44351.818.264-8.139.47435
20200-1.715.5184.873.88202.555.204-2.318.6781
20190-429.929613.924010.764-603.1601
Grafic indicatori financiariRON870.041.602650.343.244430.644.886210.946.527-8.751.8312019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

10,6 %

Datorii / active

88,6 %

Capitaluri / active

15,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

380,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

20.861,5 %

Cifră afaceri / salariat

3.551.190 RON

Vechime firmă

8 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.