SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BLUE SHARK SRL

CUI 24641363J2008003292235CAEN 4632 · Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,Comuna Afumați, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

135,1 mil. RON

54,2 % față de anul anterior

Profit net

11,5 mil. RON

63,6 % față de anul anterior

Salariați

120

Ultimul bilanț

Activitate

4632

Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,

Date administrative

Registrul Comerțului
J2008003292235
Înregistrată la
23.10.2008
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 23.10.2008
Cod poștal
77010
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, COM. AFUMAŢI, , NR.72, DN2. KM14. BIROUL NR. 3

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, COM. AFUMAŢI, , NR.72, DN2. KM14. BIROUL NR. 3

Deschide harta

Rezumat public firmă

BLUE SHARK SRL este o firmă din Comuna Afumați, județul Ilfov, cu CUI 24641363. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2008003292235. Firma are CAEN principal 4632 - Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

135.080.630 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 17 ani

120 salariați

Conexiuni

86

106 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

11.542.562 RON

Capitaluri pozitive

11.542.832 RON

Datorii sub active

77,8 %

Cifră de afaceri în creștere

54,2 %

Vechime bună

17 ani

CAEN principal identificat

4632 · Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2008

    Înregistrare

    23.10.2008

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    135.080.630 RON · 11.542.562 RON

  3. 4632

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BLUE SHARK SRL este o companie înregistrată la 23.10.2008 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4632 - Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne, peşte şi produse din pește,. Cifra de afaceri a crescut cu 54,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 63,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 120 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025135.080.63011.542.56240.874.6762.812.36549.756.12011.542.832120
202487.588.1307.054.04138.122.1372.265.60342.908.2187.054.31155
202358.046.7734.335.31026.574.3012.659.71628.736.9744.829.79934
202213.145.413522.35922.274.4472.207.77920.560.772494.4898
202117.048.1402.109.8602.471.247470.8142.279.345279.2638
202017.721.9031.168.4805.590.154122.6203.636.937-1.830.59727
20198.820.030-265.9786.146.454217.0922.930.286-2.999.07619
Grafic indicatori financiariRON135.080.630101.243.97867.407.32633.570.674-265.9782019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8,5 %

Datorii / active

77,8 %

Capitaluri / active

22 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

54,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

63,6 %

Cifră afaceri / salariat

1.125.672 RON

Vechime firmă

17 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.