SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA

CUI 30711293J25/396/2012CAEN 4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorSat Magheru, Comuna Breznița-Ocol, Mehedinți

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

151,4 mil. RON

16,9 % față de anul anterior

Profit net

41,2 mil. RON

32,7 % față de anul anterior

Salariați

248

Ultimul bilanț

Activitate

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J25/396/2012
Înregistrată la
26.09.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 26.09.2012
Telefon
Adresă
JUD. MEHEDINŢI, SAT MAGHERU COM. BREZNIŢA-OCOL, MAGHERU, NR.1, STR. MIHAI VITEAZU

Hartă

Localizare sediu

JUD. MEHEDINŢI, SAT MAGHERU COM. BREZNIŢA-OCOL, MAGHERU, NR.1, STR. MIHAI VITEAZU

Deschide harta

Rezumat public firmă

TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA este o firmă din Sat Magheru, Comuna Breznița-Ocol, județul Mehedinți, cu CUI 30711293. Este înregistrată la ONRC sub numărul J25/396/2012. Firma are CAEN principal 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

151.381.412 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

248 salariați

Conexiuni

86

132 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

41.189.549 RON

Capitaluri pozitive

172.527.925 RON

Datorii sub active

11,2 %

Cifră de afaceri în creștere

16,9 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    26.09.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    151.381.412 RON · 41.189.549 RON

  3. 4211

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA este o companie înregistrată la 26.09.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Cifra de afaceri a crescut cu 16,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 32,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 248 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025151.381.41241.189.54921.863.58192.464.930102.561.040172.527.925248
2024129.469.50231.034.67918.029.58675.274.71484.687.142140.878.376171
202368.286.22613.654.89218.964.01860.453.60169.918.174109.843.697123
202285.389.39027.051.96213.718.09857.622.28354.012.93996.188.805135
202160.579.4708.444.21615.741.18249.231.75337.994.34969.136.843159
202087.694.11329.151.39625.426.66846.992.68742.092.71360.692.627159
201956.665.2599.497.75421.230.28134.428.98321.929.89131.541.231147
Grafic indicatori financiariRON151.381.412113.536.05975.690.70637.845.35302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

27,2 %

Datorii / active

11,2 %

Capitaluri / active

88,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

16,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

32,7 %

Cifră afaceri / salariat

610.409 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.