SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL

CUI 29170569J2011000403252CAEN 4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorMunicipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinți

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

140,5 mil. RON

3,8 % față de anul anterior

Profit net

13,4 mil. RON

63,9 % față de anul anterior

Salariați

289

Ultimul bilanț

Activitate

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2011000403252
Înregistrată la
30.09.2011
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 30.09.2011
Cod poștal
220070
Telefon
Adresă
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. PĂCII, NR.3, BL.O2, SC.4, ET.1, AP.5

Hartă

Localizare sediu

JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. PĂCII, NR.3, BL.O2, SC.4, ET.1, AP.5

Deschide harta

Rezumat public firmă

ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL este o firmă din Municipiul Drobeta-Turnu Severin, județul Mehedinți, cu CUI 29170569. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2011000403252. Firma are CAEN principal 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

140.494.138 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 15 ani

289 salariați

Conexiuni

86

91 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

13.368.593 RON

Capitaluri pozitive

42.591.323 RON

Datorii sub active

44,1 %

Cifră de afaceri în creștere

3,8 %

Vechime bună

15 ani

CAEN principal identificat

4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2011

    Înregistrare

    30.09.2011

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    140.494.138 RON · 13.368.593 RON

  3. 4211

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată la 30.09.2011 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Cifra de afaceri a crescut cu 3,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 63,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 289 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025140.494.13813.368.59350.656.27824.082.88590.857.06842.591.323289
2024135.384.1178.159.00842.404.04522.676.60270.819.53736.186.537271
2023104.876.4812.463.02728.022.63717.252.87946.497.85430.474.516256
202272.451.6948.073.82121.500.84214.845.69448.417.04134.209.687267
202174.897.18412.261.97717.353.24913.983.84242.825.66032.316.452236
202073.554.89216.690.63915.953.3648.916.30940.817.42828.064.512264
201964.699.6247.729.90611.124.4015.931.86523.827.17215.373.873223
Grafic indicatori financiariRON140.494.138105.370.60470.247.06935.123.53502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

9,5 %

Datorii / active

44,1 %

Capitaluri / active

37,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

3,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

63,9 %

Cifră afaceri / salariat

486.139 RON

Vechime firmă

15 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.