SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MANINTER CAR SRL

CUI 15500705J2003000414187CAEN 0811 · Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,Municipiul Motru, Gorj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

78,9 mil. RON

17,4 % față de anul anterior

Profit net

28,2 mil. RON

44,9 % față de anul anterior

Salariați

146

Ultimul bilanț

Activitate

0811

Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,

Date administrative

Registrul Comerțului
J2003000414187
Înregistrată la
11.06.2003
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 11.06.2003
Cod poștal
215200
Telefon
Adresă
JUD. GORJ, MUN. MOTRU, STR. CEFERISTULUI, NR.20

Hartă

Localizare sediu

JUD. GORJ, MUN. MOTRU, STR. CEFERISTULUI, NR.20

Deschide harta

Rezumat public firmă

MANINTER CAR SRL este o firmă din Municipiul Motru, județul Gorj, cu CUI 15500705. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2003000414187. Firma are CAEN principal 0811 - Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

78.867.705 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 23 ani

146 salariați

Conexiuni

86

74 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

28.247.808 RON

Capitaluri pozitive

51.055.126 RON

Datorii sub active

40 %

Cifră de afaceri în creștere

17,4 %

Vechime bună

23 ani

CAEN principal identificat

0811 · Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2003

    Înregistrare

    11.06.2003

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    78.867.705 RON · 28.247.808 RON

  3. 0811

    CAEN principal

    Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MANINTER CAR SRL este o companie înregistrată la 11.06.2003 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0811 - Extracţia pietrei ornamentale şi a pietrei pentru construcţii, extracţia pietrei calcaroase,. Cifra de afaceri a crescut cu 17,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 44,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 146 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202578.867.70528.247.80833.667.89336.178.84848.044.76451.055.126146
202467.156.28119.492.05034.112.95525.137.05147.120.07838.307.400150
202377.811.91125.500.08217.568.61925.629.97034.054.24342.261.937163
202257.472.98913.446.58828.034.63616.917.89927.582.62016.761.855140
202137.826.0785.969.2025.152.41213.921.51913.833.25122.800.349119
202028.935.1745.323.4517.478.86211.324.62514.544.07318.660.014103
201922.312.4454.162.2483.730.2029.023.68310.329.50615.924.26893
Grafic indicatori financiariRON78.867.70559.150.77939.433.85319.716.92602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

35,8 %

Datorii / active

40 %

Capitaluri / active

60,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

17,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

44,9 %

Cifră afaceri / salariat

540.190 RON

Vechime firmă

23 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.