SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BEBETEI INVESTMENTS GROUP SRL

CUI 32742199J2014001218407CAEN 4690 · Comerţ cu ridicata nespecializatBucurești Sectorul 1, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

100Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,11 mld. RON

18,9 % față de anul anterior

Profit net

70,8 mil. RON

41,1 % față de anul anterior

Salariați

804

Ultimul bilanț

Activitate

4690

Comerţ cu ridicata nespecializat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2014001218407
Înregistrată la
04.02.2014
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 16.12.2024
Cod poștal
11879
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR COL. CONSTANTIN BLAREMBERG, NR.3, PARTER SI ETAJUL -2

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR COL. CONSTANTIN BLAREMBERG, NR.3, PARTER SI ETAJUL -2

Deschide harta

Rezumat public firmă

BEBETEI INVESTMENTS GROUP SRL este o firmă din București Sectorul 1, județul București, cu CUI 32742199. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2014001218407. Firma are CAEN principal 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

100Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.114.735.240 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 12 ani

804 salariați

Conexiuni

100

107 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

70.791.944 RON

Capitaluri pozitive

266.251.475 RON

Datorii sub active

23,9 %

Cifră de afaceri în creștere

18,9 %

Vechime bună

12 ani

CAEN principal identificat

4690 · Comerţ cu ridicata nespecializat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2014

    Înregistrare

    04.02.2014

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.114.735.240 RON · 70.791.944 RON

  3. 4690

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata nespecializat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BEBETEI INVESTMENTS GROUP SRL este o companie înregistrată la 04.02.2014 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Cifra de afaceri a crescut cu 18,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 41,1 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 804 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.114.735.24070.791.94483.780.05230.303.137319.954.739266.251.475804
2024937.528.24950.159.34367.103.76327.352.160229.698.105190.053.646696
2023758.772.44033.827.97353.852.78120.465.761167.843.109134.560.863618
2022585.387.12923.049.86243.934.12616.634.874122.566.36595.432.769552
2021444.763.70921.328.21720.023.72711.015.05271.691.11962.823.708485
2020382.392.65517.117.76621.925.8073.107.91260.199.87141.495.490354
2019356.483.76712.229.01730.690.9854.144.81451.328.72924.677.724354
Grafic indicatori financiariRON1.114.735.240836.051.430557.367.620278.683.81002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6,4 %

Datorii / active

23,9 %

Capitaluri / active

76 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

18,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

41,1 %

Cifră afaceri / salariat

1.386.487 RON

Vechime firmă

12 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.