SRLuri.ro

Profil firmă

Neplătitor de TVA

VODICENII S.R.L.

CUI 49886261J2024001421358CAEN 8299 · Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.Sat Stamora Româna, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

92Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

336.225 RON

155,7 % față de anul anterior

Profit net

174.657 RON

172,3 % față de anul anterior

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

8299

Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Date administrative

Registrul Comerțului
J2024001421358
Înregistrată la
04.04.2024
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 04.04.2024
Cod poștal
307359
Telefon
Adresă
JUD. Timiş, Sat Stamora Româna, Comuna Sacoşu Turcesc, NR. 151

Hartă

Localizare sediu

JUD. Timiş, Sat Stamora Româna, Comuna Sacoşu Turcesc, NR. 151

Deschide harta

Rezumat public firmă

VODICENII S.R.L. este o firmă din Sat Stamora Româna, Comuna Sacoşu Turcesc, județul Timiş, cu CUI 49886261. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2024001421358. Firma are CAEN principal 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

92Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

336.225 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

82

Vechime aproximativă: 2 ani

1 salariat

Conexiuni

92

103 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

174.657 RON

Capitaluri pozitive

174.897 RON

Datorii sub active

22,9 %

Cifră de afaceri în creștere

155,7 %

Firmă foarte nouă

2 ani

CAEN principal identificat

8299 · Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Fără TVA activ

Neplătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2024

    Înregistrare

    04.04.2024

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    336.225 RON · 174.657 RON

  3. 8299

    CAEN principal

    Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  4. OFF

    TVA

    Neplătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

VODICENII S.R.L. este o companie înregistrată la 04.04.2024 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.. Cifra de afaceri a crescut cu 155,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 172,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1 salariat. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025336.225174.65751.8962.596224.197174.8971
2024131.49564.14328.310092.65364.3431
Grafic indicatori financiariRON336.225252.169168.11384.056020242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

51,9 %

Datorii / active

22,9 %

Capitaluri / active

77,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

155,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

172,3 %

Cifră afaceri / salariat

336.225 RON

Vechime firmă

2 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.