SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

VALROM INDUSTRIE SRL

CUI 8529679J1996004810406CAEN 2221 · Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plasticBucurești Sectorul 6, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

574 mil. RON

48,9 % față de anul anterior

Profit net

45,1 mil. RON

-73,9 % față de anul anterior

Salariați

508

Ultimul bilanț

Activitate

2221

Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic

Date administrative

Registrul Comerțului
J1996004810406
Înregistrată la
13.06.1996
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 13.06.1996
Cod poștal
62204
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL PRECIZIEI, NR.28

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL PRECIZIEI, NR.28

Deschide harta

Rezumat public firmă

VALROM INDUSTRIE SRL este o firmă din București Sectorul 6, județul București, cu CUI 8529679. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1996004810406. Firma are CAEN principal 2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

573.977.292 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 30 ani

508 salariați

Conexiuni

86

99 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

45.105.337 RON

Capitaluri pozitive

444.825.645 RON

Datorii sub active

16,8 %

Cifră de afaceri în creștere

48,9 %

Vechime bună

30 ani

CAEN principal identificat

2221 · Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1996

    Înregistrare

    13.06.1996

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    573.977.292 RON · 45.105.337 RON

  3. 2221

    CAEN principal

    Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

VALROM INDUSTRIE SRL este o companie înregistrată la 13.06.1996 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2221 - Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor şi profilelor din material plastic. Cifra de afaceri a crescut cu 48,9 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 73,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 508 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025573.977.29245.105.33791.782.222290.439.350257.372.061444.825.645508
2024385.553.911172.841.39781.198.485202.122.431172.009.801286.425.652378
2023391.727.08215.872.82090.580.316223.752.853160.995.450289.915.920386
2022363.634.1316.703.569112.365.807225.901.802161.778.306274.043.100391
2021315.472.31112.867.939127.661.424232.559.097162.473.200267.339.530425
2020324.129.67418.627.403106.241.055219.910.291161.680.256271.538.977408
2019275.626.4836.429.637111.119.740232.143.957138.938.227257.781.575426
Grafic indicatori financiariRON573.977.292430.482.969286.988.646143.494.32302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,9 %

Datorii / active

16,8 %

Capitaluri / active

81,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

48,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

-73,9 %

Cifră afaceri / salariat

1.129.877 RON

Vechime firmă

30 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.