SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SIEMENS HEALTHCARE SRL

CUI 36153005J2016007694403CAEN 4646 · Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicaleBucureşti Sectorul 6, Bucureşti

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

424,6 mil. RON

33,1 % față de anul anterior

Profit net

34 mil. RON

11,4 % față de anul anterior

Salariați

82

Ultimul bilanț

Activitate

4646

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2016007694403
Înregistrată la
01.06.2016
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 01.06.2016
Cod poștal
62204
Telefon
Adresă
JUD. Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, PRECIZIEI, NR. 24, SECTOR 6, CENTRUL PENTRU SPRIJINIREA AFACERILOR " WEST GATE BUSINESS CENTER", CLADIREA H5, ETAJUL 5, BIROUL 5.01

Hartă

Localizare sediu

JUD. Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, PRECIZIEI, NR. 24, SECTOR 6, CENTRUL PENTRU SPRIJINIREA AFACERILOR " WEST GATE BUSINESS CENTER", CLADIREA H5, ETAJUL 5, BIROUL 5.01

Deschide harta

Rezumat public firmă

SIEMENS HEALTHCARE SRL este o firmă din Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti, cu CUI 36153005. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2016007694403. Firma are CAEN principal 4646 - Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

424.639.211 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 10 ani

82 salariați

Conexiuni

92

92 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

33.971.604 RON

Capitaluri pozitive

155.582.099 RON

Datorii sub active

38,5 %

Cifră de afaceri în creștere

33,1 %

Vechime bună

10 ani

CAEN principal identificat

4646 · Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2016

    Înregistrare

    01.06.2016

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    424.639.211 RON · 33.971.604 RON

  3. 4646

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SIEMENS HEALTHCARE SRL este o companie înregistrată la 01.06.2016 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4646 - Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale. Cifra de afaceri a crescut cu 33,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 11,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 82 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025424.639.21133.971.604106.316.5944.234.784272.065.219155.582.09982
2024318.957.83330.489.98287.265.6827.830.668241.404.901148.763.96075
2023409.760.75481.655.273254.530.79411.022.644373.390.422126.006.25465
2022278.182.791-2.169.190255.271.84814.905.908304.085.33944.350.98260
2021227.625.2824.822.446159.737.2473.996.043208.972.32846.520.17252
2020154.747.8373.623.44991.429.8652.174.932138.343.64441.697.72548
2019246.818.6109.240.223138.459.6102.611.410180.044.84738.270.8630
Grafic indicatori financiariRON424.639.211317.937.111211.235.011104.532.910-2.169.1902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8 %

Datorii / active

38,5 %

Capitaluri / active

56,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

33,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

11,4 %

Cifră afaceri / salariat

5.178.527 RON

Vechime firmă

10 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.