SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

AVRIL SRL

CUI 2825969J30/1623/1992CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeLoc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

421,9 mil. RON

15,8 % față de anul anterior

Profit net

45,5 mil. RON

77,6 % față de anul anterior

Salariați

207

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J30/1623/1992
Înregistrată la
14.12.1992
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 20.06.2024
Cod poștal
3919
Telefon
Adresă
JUD. Satu Mare, Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Str. LIVEZILOR, NR. 37, SECTOR 0

Hartă

Localizare sediu

JUD. Satu Mare, Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Str. LIVEZILOR, NR. 37, SECTOR 0

Deschide harta

Rezumat public firmă

AVRIL SRL este o firmă din Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, județul Satu Mare, cu CUI 2825969. Este înregistrată la ONRC sub numărul J30/1623/1992. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

421.920.048 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

207 salariați

Conexiuni

86

102 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

45.547.000 RON

Capitaluri pozitive

57.215.536 RON

Datorii sub active

69,8 %

Cifră de afaceri în creștere

15,8 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1992

    Înregistrare

    14.12.1992

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    421.920.048 RON · 45.547.000 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

AVRIL SRL este o companie înregistrată la 14.12.1992 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 15,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 77,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 207 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025421.920.04845.547.000155.639.86615.248.227207.687.90057.215.536207
2024364.201.59525.647.743162.718.76011.441.544196.851.66835.951.854208
2023211.709.31721.747.13562.169.48410.091.770103.508.07342.477.459183
2022170.655.46115.483.62752.047.2088.169.67476.972.48723.751.707175
2021129.966.14111.322.27233.494.9067.967.63461.649.76927.741.261152
2020100.593.2928.764.23418.222.7457.856.24438.282.76420.817.623141
201948.878.7112.242.23018.053.4497.986.71529.334.12516.067.875135
Grafic indicatori financiariRON421.920.048316.440.036210.960.024105.480.01202019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

10,8 %

Datorii / active

69,8 %

Capitaluri / active

25,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

15,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

77,6 %

Cifră afaceri / salariat

2.038.261 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.