SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ALPIN 57 LUX S.R.L.

CUI 5900631J1994000718014CAEN 1052 · Fabricarea îngheţateiMunicipiul Sebeș, Alba

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

161,1 mil. RON

5 % față de anul anterior

Profit net

3,48 mil. RON

88,6 % față de anul anterior

Salariați

467

Ultimul bilanț

Activitate

1052

Fabricarea îngheţatei

Date administrative

Registrul Comerțului
J1994000718014
Înregistrată la
11.07.1994
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 11.07.1994
Telefon
Adresă
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.46

Hartă

Localizare sediu

JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.46

Deschide harta

Rezumat public firmă

ALPIN 57 LUX S.R.L. este o firmă din Municipiul Sebeș, județul Alba, cu CUI 5900631. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1994000718014. Firma are CAEN principal 1052 - Fabricarea îngheţatei. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

161.064.651 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 32 ani

467 salariați

Conexiuni

92

103 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

3.476.513 RON

Capitaluri pozitive

107.080.815 RON

Datorii sub active

21,2 %

Cifră de afaceri în creștere

5 %

Vechime bună

32 ani

CAEN principal identificat

1052 · Fabricarea îngheţatei

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1994

    Înregistrare

    11.07.1994

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    161.064.651 RON · 3.476.513 RON

  3. 1052

    CAEN principal

    Fabricarea îngheţatei

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ALPIN 57 LUX S.R.L. este o companie înregistrată la 11.07.1994 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 1052 - Fabricarea îngheţatei. Cifra de afaceri a crescut cu 5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 88,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 467 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025161.064.6513.476.51328.928.01160.265.73576.441.000107.080.815467
2024153.438.5541.843.18323.047.35445.071.52469.657.89089.197.058481
2023136.901.7204.432.31920.388.67047.844.74560.676.94587.353.875448
2022124.564.872-407.14618.020.68547.800.03354.021.69082.921.556468
2021106.961.5761.520.49914.156.04541.537.02849.630.70876.208.374483
2020100.435.4473.495.62711.833.70046.003.84941.560.62574.687.874509
2019104.659.5565.833.94812.953.03450.547.39334.839.40271.192.247535
Grafic indicatori financiariRON161.064.651120.696.70280.328.75339.960.803-407.1462019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,2 %

Datorii / active

21,2 %

Capitaluri / active

78,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

5 %

Evoluție profit față de anul anterior

88,6 %

Cifră afaceri / salariat

344.892 RON

Vechime firmă

32 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.