SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ALBINA RESTAURANTE S.R.L.

CUI 40147443J2018001766331CAEN 5611 · RestauranteMunicipiul Suceava, Suceava

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

145,9 mil. RON

87,5 % față de anul anterior

Profit net

27,7 mil. RON

106,8 % față de anul anterior

Salariați

295

Ultimul bilanț

Activitate

5611

Restaurante

Date administrative

Registrul Comerțului
J2018001766331
Înregistrată la
13.11.2018
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 13.11.2018
Cod poștal
720290
Telefon
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ZORILOR, NR.6 C

Hartă

Localizare sediu

JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ZORILOR, NR.6 C

Deschide harta

Rezumat public firmă

ALBINA RESTAURANTE S.R.L. este o firmă din Municipiul Suceava, județul Suceava, cu CUI 40147443. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2018001766331. Firma are CAEN principal 5611 - Restaurante. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

145.893.628 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 7 ani

295 salariați

Conexiuni

86

71 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

27.671.875 RON

Capitaluri pozitive

44.858.015 RON

Datorii sub active

60,8 %

Cifră de afaceri în creștere

87,5 %

Vechime bună

7 ani

CAEN principal identificat

5611 · Restaurante

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2018

    Înregistrare

    13.11.2018

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    145.893.628 RON · 27.671.875 RON

  3. 5611

    CAEN principal

    Restaurante

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ALBINA RESTAURANTE S.R.L. este o companie înregistrată la 13.11.2018 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 5611 - Restaurante. Cifra de afaceri a crescut cu 87,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 106,8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 295 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025145.893.62827.671.87568.495.80782.119.64330.603.54244.858.015295
202477.829.98513.383.86617.839.63426.561.02810.087.41419.288.523161
202328.036.7104.437.98311.364.01011.774.4296.044.5606.508.896117
202213.040.7961.150.8946.665.5926.244.4643.700.6962.744.55832
20215.918.199793.2154.462.5263.221.0712.966.5241.593.66523
20203.422.575618.3882.216.7571.878.7521.318.529980.52416
20191.200.677201.316892.457477.679616.314201.53611
Grafic indicatori financiariRON145.893.628109.420.22172.946.81436.473.40702019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

19 %

Datorii / active

60,8 %

Capitaluri / active

39,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

87,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

106,8 %

Cifră afaceri / salariat

494.555 RON

Vechime firmă

7 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.