SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TINERVIS GROUP SRL

CUI 27329545J2010008214406CAEN 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserieBucurești Sectorul 3, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

815,8 mil. RON

32,2 % față de anul anterior

Profit net

54,4 mil. RON

40 % față de anul anterior

Salariați

3.156

Ultimul bilanț

Activitate

1071

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010008214406
Înregistrată la
30.08.2010
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 30.08.2010
Cod poștal
31297
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.58, ET.1, AP.9

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL VITAN, NR.58, ET.1, AP.9

Deschide harta

Rezumat public firmă

TINERVIS GROUP SRL este o firmă din București Sectorul 3, județul București, cu CUI 27329545. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010008214406. Firma are CAEN principal 1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

815.752.753 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 16 ani

3.156 salariați

Conexiuni

86

103 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

54.432.310 RON

Capitaluri pozitive

171.678.428 RON

Datorii sub active

27,9 %

Cifră de afaceri în creștere

32,2 %

Vechime bună

16 ani

CAEN principal identificat

1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2010

    Înregistrare

    30.08.2010

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    815.752.753 RON · 54.432.310 RON

  3. 1071

    CAEN principal

    Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TINERVIS GROUP SRL este o companie înregistrată la 30.08.2010 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor şi a produselor proaspete de patiserie. Cifra de afaceri a crescut cu 32,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 40 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3.156 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025815.752.75354.432.31089.165.533133.965.741186.114.886171.678.4283.156
2024617.120.35038.888.29457.577.483100.213.24974.931.541117.246.1182.691
2023525.956.00546.644.13550.901.75478.934.28961.820.79389.226.9912.371
2022367.940.61741.073.30635.791.83950.703.03543.372.92454.432.9062.027
2021209.531.68030.463.06414.003.13123.054.25643.328.96946.096.5181.364
2020124.572.94418.135.3557.285.03914.562.61833.409.40530.598.206980
2019133.800.35419.095.6377.172.22113.740.66228.083.02627.838.515951
Grafic indicatori financiariRON815.752.753611.814.565407.876.377203.938.18802019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6,7 %

Datorii / active

27,9 %

Capitaluri / active

53,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

32,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

40 %

Cifră afaceri / salariat

258.477 RON

Vechime firmă

16 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.