SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

HIGH-TECH CLIMA S.A.

CUI 16645925J2009000632231CAEN 4322 · Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionatOraş Popeşti Leordeni, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

93Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

153,9 mil. RON

-13 % față de anul anterior

Profit net

11,4 mil. RON

175,5 % față de anul anterior

Salariați

233

Ultimul bilanț

Activitate

4322

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2009000632231
Înregistrată la
12.03.2009
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 12.03.2009
Cod poștal
77160
Telefon
Adresă
JUD. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, Berceni, NR. 11, HALĂ DEPOZITARE BIROURI P+2E, SPAŢII PUBLICE, ANEXE, ÎMPREJMUIRE, TOTEM ŞI UTILITĂŢI

Hartă

Localizare sediu

JUD. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, Berceni, NR. 11, HALĂ DEPOZITARE BIROURI P+2E, SPAŢII PUBLICE, ANEXE, ÎMPREJMUIRE, TOTEM ŞI UTILITĂŢI

Deschide harta

Rezumat public firmă

HIGH-TECH CLIMA S.A. este o firmă din Oraş Popeşti Leordeni, județul Ilfov, cu CUI 16645925. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2009000632231. Firma are CAEN principal 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

93Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

86

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

153.856.732 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 17 ani

233 salariați

Conexiuni

100

74 coduri CAEN secundare

7 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

11.397.604 RON

Capitaluri pozitive

22.243.516 RON

Datorii sub active

65,1 %

Cifră de afaceri în scădere

-13 %

Vechime bună

17 ani

CAEN principal identificat

4322 · Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2009

    Înregistrare

    12.03.2009

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    153.856.732 RON · 11.397.604 RON

  3. 4322

    CAEN principal

    Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

HIGH-TECH CLIMA S.A. este o companie înregistrată la 12.03.2009 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat. Cifra de afaceri a scăzut cu 13 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 175,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 233 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025153.856.73211.397.60449.942.5771.766.36774.896.47722.243.516233
2024176.931.0384.137.12349.451.1621.765.01566.483.56914.983.035235
2023125.409.5126.762.72639.611.9941.546.37251.885.62910.794.577198
202290.082.0208.391.64633.439.1891.103.74744.009.00510.031.851131
202176.626.039-4.424.71429.382.486627.71030.919.4601.640.205110
202056.829.641-1.123.42013.377.5741.359.20618.589.5756.064.920121
201994.811.6896.379.19020.792.6742.360.26127.745.0467.188.340118
Grafic indicatori financiariRON176.931.038131.592.10086.253.16240.914.224-4.424.7142019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,4 %

Datorii / active

65,1 %

Capitaluri / active

29 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

-13 %

Evoluție profit față de anul anterior

175,5 %

Cifră afaceri / salariat

660.329 RON

Vechime firmă

17 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.