SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

YZADAV COMPANY SRL

CUI 29091120J2011000981040CAEN 4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,Sat Răzeșu, Comuna Glăvănești, Bacău

Radarul indică un profil mixt; verifică semnalele marcate înainte de decizie.

71Radar

Scor Radar

Risc Mediu

Vezi detalii

Cifră de afaceri

225.361 RON

30,3 % față de anul anterior

Profit net

54.764 RON

402 % față de anul anterior

Salariați

0

Ultimul bilanț

Activitate

4711

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

Date administrative

Registrul Comerțului
J2011000981040
Înregistrată la
12.09.2011
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 12.09.2011
Telefon
Adresă
JUD. BACĂU, SAT RĂZEŞU COM. GLĂVĂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.94

Hartă

Localizare sediu

JUD. BACĂU, SAT RĂZEŞU COM. GLĂVĂNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.94

Deschide harta

Rezumat public firmă

YZADAV COMPANY SRL este o firmă din Sat Răzeșu, Comuna Glăvănești, județul Bacău, cu CUI 29091120. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2011000981040. Firma are CAEN principal 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

71Scor radar

Risc Mediu

Radarul indică un profil mixt; verifică semnalele marcate înainte de decizie.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

52

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

225.361 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

90

Vechime aproximativă: 15 ani

0 salariați

Conexiuni

86

37 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

54.764 RON

Capitaluri negative sau zero

-161.884 RON

Datorii peste active

444,6 %

Cifră de afaceri în creștere

30,3 %

Vechime bună

15 ani

CAEN principal identificat

4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2011

    Înregistrare

    12.09.2011

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    225.361 RON · 54.764 RON

  3. 4711

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

YZADAV COMPANY SRL este o companie înregistrată la 12.09.2011 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Cifra de afaceri a crescut cu 30,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 402 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt zero sau negative. Compania nu raportează salariați. Datoriile depășesc activele raportate, ceea ce crește riscul financiar. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este mediu.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025225.36154.764208.8617.10739.870-161.8840
2024172.99910.910305.05411.09677.309-216.6490
2023209.94428.775290.37516.67859.188-214.5090
2022145.888-120.771452.50921.142188.083-243.2840
202192.1684.595229.51225.60681.394-122.5120
202077.351-8.025220.01430.07162.836-127.1070
201964.569-10.301199.99034.19546.712-119.0830
Grafic indicatori financiariRON225.361138.82852.295-34.238-120.7712019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

24,3 %

Datorii / active

444,6 %

Capitaluri / active

-344,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

30,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

402 %

Cifră afaceri / salariat

Indisponibil

Vechime firmă

15 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 7039(38/9.426.024)

Societatea YZADAV COMPANY - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Bacău notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale YZADAV COMPANY - S.R.L., cu sediul în județul Bacău, satul Răzeșu, comuna Glăvănești, Strada Principală nr. 94, înregistrată sub nr. J2011000981040, identificator unic la nivel european ROONRC.J2011000981040, cod unic de înregistrare 29091120, care a fost înregistrat sub nr. 1694806 din 24.04.2026. (38/9.426.024)

MOF PIV nr. 7039(37/9.426.023)

Societatea YZADAV COMPANY - S.R.L. DECIZIA NR. 1 din data de 23.04.2026 Munteanu Vasile, cetățean român, născut [date personale redactate], domiciliat în România, reprezentând 100% capitalul social, a hotărât: Art. 1. Se recodifică obiectul de activitate conform CAEN Revizia 3. Art. 2. Obiectul principal de activitate va fi: 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun, domeniul 471 Comerț cu amănuntul nespecializat. Art. 3. Se radiază întregul obiect secundar de activitate al societății. Art. 4. Se completează obiectul secundar de activitate al societății cu: 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor olcaginoase; 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor; 0146 Creșterea porcinelor; 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală; 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor; 4312 Lucrări de pregătire a terenului; 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat; 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii; 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor; 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare; 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare; 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete; 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne; 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor; 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase; 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor; 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun; 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare; 10 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 7039/28.IX.2026 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor; 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit; 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea; 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice; 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic, n.c.a.; 4761 Comerț cu amănuntul al cărților; 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie; 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive; 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor; 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative, n.c.a.; 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei; 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele; 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie; 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea; 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor; 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi; 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor; 4941 Transporturi rutiere de mărfuri; 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor. Art. 4. Durata societății va fi nedeterminată. Art. 5. Se schimbă sediul social în satul Răzeșu, comuna Glăvănești, strada Principală nr. 94, județul Bacău. Art. 6. Se majorează capitalul social de la 220 lei la 5.000 lei cu suma de 4.780 lei, prin aport în numerar al asociatului. Capitalul social al societății va fi 5.000 lei, împărțit într-un număr de 500 părți sociale, cu o valoare nominală de 10 lei. Participarea la beneficii și pierderi: Munteanu Vasile - aport la capital 5.000 lei, reprezentând 500 părți sociale în valoare nominală de 10 lei, participare la beneficii și pierderi 100%. (37/9.426.023)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.