SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA

CUI 9478840J1997000953120CAEN 4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorMunicipiul Cluj-Napoca, Cluj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

853,1 mil. RON

89,3 % față de anul anterior

Profit net

37,4 mil. RON

-14,8 % față de anul anterior

Salariați

375

Ultimul bilanț

Activitate

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J1997000953120
Înregistrată la
04.06.1997
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 04.06.1997
Cod poștal
400632
Telefon
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.131

Hartă

Localizare sediu

JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.131

Deschide harta

Rezumat public firmă

ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA este o firmă din Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj, cu CUI 9478840. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1997000953120. Firma are CAEN principal 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

853.097.250 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 29 ani

375 salariați

Conexiuni

92

63 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

37.357.455 RON

Capitaluri pozitive

388.922.536 RON

Datorii sub active

24,9 %

Cifră de afaceri în creștere

89,3 %

Vechime bună

29 ani

CAEN principal identificat

4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1997

    Înregistrare

    04.06.1997

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    853.097.250 RON · 37.357.455 RON

  3. 4211

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA este o companie înregistrată la 04.06.1997 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Cifra de afaceri a crescut cu 89,3 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 14,8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 375 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025853.097.25037.357.455143.996.23346.291.628531.038.570388.922.536375
2024450.774.28243.861.317119.229.10546.419.141477.190.203351.565.081312
2023485.554.27849.978.44581.179.74937.657.706371.420.826299.260.840281
2022402.986.73088.133.17753.222.47532.691.511271.737.583242.801.498269
2021287.084.23227.629.38853.677.99336.858.913175.693.459154.668.321272
2020302.354.85828.909.980107.187.88235.658.241202.809.823127.038.933283
2019204.417.87610.433.935114.904.00737.414.997176.830.10098.128.953265
Grafic indicatori financiariRON853.097.250639.822.938426.548.625213.274.31302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,4 %

Datorii / active

24,9 %

Capitaluri / active

67,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

89,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

-14,8 %

Cifră afaceri / salariat

2.274.926 RON

Vechime firmă

29 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5882(68/9.232.154)

Societatea ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ - S.A. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Cluj notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ - S.A., cu sediul în jud. Cluj, municipiul Cluj-Napoca, str. Fabricii nr. 131, înregistrată sub nr. J1997000953120, identificator unic la nivel european ROONRC.J1997000953120, cod unic de înregistrare 9478840, care a fost înregistrat sub nr. 506791 din 04.02.2026. (68/9.232.154)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.