SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TRALMA SRL

CUI 17253318J2005000363171CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseMunicipiul Tecuci, Galați

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

41,9 mil. RON

48,7 % față de anul anterior

Profit net

5,55 mil. RON

180,7 % față de anul anterior

Salariați

27

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2005000363171
Înregistrată la
17.02.2005
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 17.02.2005
Telefon
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. VICTORIEI, NR.25E-F-G, CAMERA 1

Hartă

Localizare sediu

JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. VICTORIEI, NR.25E-F-G, CAMERA 1

Deschide harta

Rezumat public firmă

TRALMA SRL este o firmă din Municipiul Tecuci, județul Galați, cu CUI 17253318. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2005000363171. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

41.948.763 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 21 ani

27 salariați

Conexiuni

86

55 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

5.550.620 RON

Capitaluri pozitive

21.345.854 RON

Datorii sub active

48,4 %

Cifră de afaceri în creștere

48,7 %

Vechime bună

21 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2005

    Înregistrare

    17.02.2005

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    41.948.763 RON · 5.550.620 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TRALMA SRL este o companie înregistrată la 17.02.2005 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 48,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 180,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 27 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202541.948.7635.550.62020.007.56117.403.09523.931.98721.345.85427
202428.210.1201.977.42122.247.59315.483.61322.812.41215.806.99830
202329.184.741713.28422.406.40017.536.33918.679.56513.568.07030
202221.005.065262.21917.716.33316.762.17714.050.37612.854.78629
202116.760.920282.07620.440.04913.969.44819.304.60212.592.56731
202024.910.9482.924.78412.300.9158.454.00116.054.73511.966.38733
201918.263.314894.1148.368.6317.353.10610.047.1369.049.94434
Grafic indicatori financiariRON41.948.76331.461.57220.974.38210.487.19102019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

13,2 %

Datorii / active

48,4 %

Capitaluri / active

51,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

48,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

180,7 %

Cifră afaceri / salariat

1.553.658 RON

Vechime firmă

21 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 6954(76/9.408.542)

Societatea TRALMA - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Galați notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale TRALMA - S.R.L., cu sediul în județul Galați, municipiul Tecuci, Strada Victoriei nr. 25E-F-G, camera 1, înregistrată sub nr. J2005000363171, identificator unic la nivel european ROONRC.J2005000363171, cod unic de înregistrare 17253318, care a fost înregistrat sub nr. 1412916 din 01.04.2026. (76/9.408.542)

MOF PIV nr. 6954(75/9.408.541)

Societatea TRALMA - S.R.L. HOTĂRÂREA NR. 1 din data de 23.03.2026 a asociatului unic al Societății TRALMA - S.R.L. Eu, Peneoașu Marcel, CNP [redactat], născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], asociat unic al Societății TRALMA - S.R.L., J2005000363171, CUI 17253318 cu sediul în municipiul Tecuci, Str. Victoriei nr. 25E-F-G, camera 1, județul Galați, România, am hotărât: Art. 1. Deschiderea unui punct de lucru în com. Movileni, EXTRAVILAN, TARLAUA 63/1, PARCELA 17, județul Galați, România. Art. 2. Actualizare[act identitate redactat]administrator Adam Costel. Art. 3. Se radiază codul CAEN Rev. 2 - 0111 - existent ca activitate principală. Se radiază toate codurile din obiectul secundar. Art. 4. Se suplimentează obiectul de activitate cu CAEN Rev. 3 - 0111 care devine activitate principală, astfel: - domeniul principal: 011 - Cultivarea plantelor nepermanente. - activitatea principală: 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase. Art. 5 Se radiază toate codurile CAEN din obiectul secundar. Se suplimentează obiectul secundar cu codurile CAEN Rev. 3: 0322 - Acvacultura în ape dulci; 4100 - Lucrări de construcții a[act identitate redactat]și nerezidențiale; 4211 - Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor; 4213 - Construcția de poduri și tuneluri; 4221 - Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide; 4222 - Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații; 4291 - Construcții hidrotehnice; 4299 - Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a.; 4311 - Lucrări de demolare a construcțiilor; 4312 - Lucrări de pregătire a terenului; 4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții; 4321 - Lucrări de instalații electrice; 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat; 4323 - Lucrări de izolații; 4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții; 4331 - Lucrări de ipsoserie; 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie; 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților; 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri; 4335 - Alte lucrări de finisare; 4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții; 4342 - Alte lucrări speciale de construcții pentru[act identitate redactat]și echipamentelor sanitare; 4684 - Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire; 8123 - Alte activități de curățenie; 3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale; 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri; 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice; 7732 - Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (fără leasing); 7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea; 4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit; 0113 - Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor; 0119 - Cultivarea altor plante din culturi nepermanente; 0161 - Activități auxiliare pentru producția vegetală; 0163 - Activități după recoltare și pregătirea semințelor; 4621 - Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat; 4631 - Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor; 5210 - Depozitări; 3811 - Colectarea deșeurilor nepericuloase; 3821 - Recuperarea materialelor reciclabile; 3832 - Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri; 3833 - Alte activități de eliminare a deșeurilor; 4687 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor; 0811 - Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei; 21 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 6954/24.IX.2026 0812 - Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului; 0990 - Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor; 2362 - Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții; 2363 - Fabricarea betonului; 6811 - Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii; 7020 - Activități de consultanță în afaceri și management; 7120 - Activități de testări și analize tehnice. Art. 6. Se redactează un nou act constitutiv cu modificările din prezenta hotărâre. (75/9.408.541)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.