SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL

CUI 6205722J1994016755405CAEN 5611 · RestauranteBucurești Sectorul 1, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

100Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

2,27 mld. RON

12,5 % față de anul anterior

Profit net

181,1 mil. RON

4,3 % față de anul anterior

Salariați

5.615

Ultimul bilanț

Activitate

5611

Restaurante

Date administrative

Registrul Comerțului
J1994016755405
Înregistrată la
26.09.1994
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 26.09.1994
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. NICOLAE TITULESCU, NR.4-8, CLADIREA AMERICA HOUSE. ARIPA DE VEST, ET.5

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. NICOLAE TITULESCU, NR.4-8, CLADIREA AMERICA HOUSE. ARIPA DE VEST, ET.5

Deschide harta

Rezumat public firmă

PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL este o firmă din București Sectorul 1, județul București, cu CUI 6205722. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1994016755405. Firma are CAEN principal 5611 - Restaurante. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

100Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

2.265.956.474 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 32 ani

5.615 salariați

Conexiuni

100

41 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

181.078.577 RON

Capitaluri pozitive

386.283.999 RON

Datorii sub active

43,6 %

Cifră de afaceri în creștere

12,5 %

Vechime bună

32 ani

CAEN principal identificat

5611 · Restaurante

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1994

    Înregistrare

    26.09.1994

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    2.265.956.474 RON · 181.078.577 RON

  3. 5611

    CAEN principal

    Restaurante

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PREMIER RESTAURANTS ROMANIA SRL este o companie înregistrată la 26.09.1994 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 5611 - Restaurante. Cifra de afaceri a crescut cu 12,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 4,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 5.615 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20252.265.956.474181.078.577318.143.502643.216.43385.752.906386.283.9995.615
20242.014.764.110173.669.357330.682.183545.407.313176.275.465366.927.1145.084
20231.737.379.351144.053.188248.176.151475.133.020180.794.452390.882.7574.698
20221.470.536.359175.039.209159.115.063413.037.500173.511.729415.605.3264.302
20211.148.721.710146.283.829176.178.654320.936.382112.767.800248.797.1474.181
2020869.024.00587.611.007161.540.150296.802.02092.885.191226.736.0673.812
2019926.933.037123.011.743161.057.870307.600.36277.601.571225.525.0603.859
Grafic indicatori financiariRON2.265.956.4741.699.467.3561.132.978.237566.489.11902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8 %

Datorii / active

43,6 %

Capitaluri / active

53 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

12,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

4,3 %

Cifră afaceri / salariat

403.554 RON

Vechime firmă

32 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.