SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MENATWORK SOLUTIONS S.R.L.

CUI 30046530J2012000924239CAEN 4683 · Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şiOraş Popeşti Leordeni, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

228,3 mil. RON

22,1 % față de anul anterior

Profit net

4,58 mil. RON

4,7 % față de anul anterior

Salariați

104

Ultimul bilanț

Activitate

4683

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012000924239
Înregistrată la
06.04.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 06.04.2012
Cod poștal
77160
Telefon
Adresă
JUD. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, DE CENTURĂ, NR. 103, CORP ADMINI9STRATIV C1, PARTER

Hartă

Localizare sediu

JUD. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, DE CENTURĂ, NR. 103, CORP ADMINI9STRATIV C1, PARTER

Deschide harta

Rezumat public firmă

MENATWORK SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Oraş Popeşti Leordeni, județul Ilfov, cu CUI 30046530. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012000924239. Firma are CAEN principal 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

98

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

228.258.229 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

104 salariați

Conexiuni

92

42 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

4.580.265 RON

Capitaluri pozitive

36.853.000 RON

Datorii sub active

69,7 %

Cifră de afaceri în creștere

22,1 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

4683 · Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    06.04.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    228.258.229 RON · 4.580.265 RON

  3. 4683

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MENATWORK SOLUTIONS S.R.L. este o companie înregistrată la 06.04.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi. Cifra de afaceri a crescut cu 22,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 4,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 104 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025228.258.2294.580.26584.022.50226.385.30494.245.57736.853.000104
2024186.944.3814.376.13161.179.11027.681.91867.999.22334.772.733103
2023213.848.1916.766.21868.329.01231.700.92871.454.83035.196.604109
2022207.336.5765.976.46173.274.22732.531.96271.770.61931.410.386114
2021153.204.2803.564.92567.422.73220.568.97762.697.36416.291.166110
2020127.893.6451.110.88260.418.22621.523.76552.145.88713.276.241106
2019146.233.3791.663.96763.253.75122.358.53853.347.43312.515.359113
Grafic indicatori financiariRON228.258.229171.193.672114.129.11557.064.55702019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2 %

Datorii / active

69,7 %

Capitaluri / active

30,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

22,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

4,7 %

Cifră afaceri / salariat

2.194.791 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.