SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ETEX BUILDING PERFORMANCE S.A.

CUI 11935340J1999006083403CAEN 2362 · Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţiiBucurești Sectorul 3, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

360,5 mil. RON

4,4 % față de anul anterior

Profit net

41,9 mil. RON

93,7 % față de anul anterior

Salariați

219

Ultimul bilanț

Activitate

2362

Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii

Date administrative

Registrul Comerțului
J1999006083403
Înregistrată la
13.07.1999
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 18.05.2017
Cod poștal
30857
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VULTURILOR, NR.98, ET.5-6

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR VULTURILOR, NR.98, ET.5-6

Deschide harta

Rezumat public firmă

ETEX BUILDING PERFORMANCE S.A. este o firmă din București Sectorul 3, județul București, cu CUI 11935340. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1999006083403. Firma are CAEN principal 2362 - Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

360.529.778 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 27 ani

219 salariați

Conexiuni

92

67 coduri CAEN secundare

4 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

41.933.914 RON

Capitaluri pozitive

314.310.579 RON

Datorii sub active

30,4 %

Cifră de afaceri în creștere

4,4 %

Vechime bună

27 ani

CAEN principal identificat

2362 · Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1999

    Înregistrare

    13.07.1999

  2. 2024

    Ultimul bilanț

    360.529.778 RON · 41.933.914 RON

  3. 2362

    CAEN principal

    Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ETEX BUILDING PERFORMANCE S.A. este o companie înregistrată la 13.07.1999 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2362 - Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii. Cifra de afaceri a crescut cu 4,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 93,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 219 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2024360.529.77841.933.914138.492.230281.894.177174.374.175314.310.579219
2023345.359.72921.653.670130.155.071287.356.102115.429.867272.376.666219
2022370.527.28331.919.502122.734.060238.620.299132.531.963250.722.996212
2021306.483.00640.276.546175.345.080206.216.081170.457.546197.571.918210
2020255.404.06023.177.177161.315.307215.290.954107.756.982157.295.373210
2019241.443.81517.325.079140.846.247230.623.13548.537.124134.118.194225
Grafic indicatori financiariRON370.527.283277.895.462185.263.64292.631.8210201920202021202220232024
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

11,6 %

Datorii / active

30,4 %

Capitaluri / active

68,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

4,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

93,7 %

Cifră afaceri / salariat

1.646.255 RON

Vechime firmă

27 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.