SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L.

CUI 34114514J2015000076375CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Zorleni, Comuna Zorleni, Vaslui

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

7,25 mil. RON

53,1 % față de anul anterior

Profit net

870.810 RON

97,9 % față de anul anterior

Salariați

8

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2015000076375
Înregistrată la
17.02.2015
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 17.02.2015
Cod poștal
737635
Telefon
Adresă
JUD. VASLUI, SAT ZORLENI COM. ZORLENI, G ZORLENI, NR.59

Hartă

Localizare sediu

JUD. VASLUI, SAT ZORLENI COM. ZORLENI, G ZORLENI, NR.59

Deschide harta

Rezumat public firmă

RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Zorleni, Comuna Zorleni, județul Vaslui, cu CUI 34114514. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2015000076375. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

7.246.955 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 11 ani

8 salariați

Conexiuni

86

44 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

870.810 RON

Capitaluri pozitive

2.330.972 RON

Datorii sub active

41,9 %

Cifră de afaceri în creștere

53,1 %

Vechime bună

11 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2015

    Înregistrare

    17.02.2015

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    7.246.955 RON · 870.810 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L. este o companie înregistrată la 17.02.2015 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 53,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 97,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 8 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20257.246.955870.8101.681.552156.5313.855.9932.330.9728
20244.732.145439.930834.323109.3122.185.1731.460.1628
20237.105.8242.094.6221.632.459193.9982.458.6931.020.2327
20224.118.058-429.4672.771.345415.1051.745.258-610.9827
20212.098.838-151.4221.047.064416.029916.720285.6857
20201.671.785315.830632.409354.226715.290437.1074
2019451.0163.335159.455104.525184.715129.7851
Grafic indicatori financiariRON7.246.9555.327.8503.408.7441.489.639-429.4672019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

12 %

Datorii / active

41,9 %

Capitaluri / active

58,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

53,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

97,9 %

Cifră afaceri / salariat

905.869 RON

Vechime firmă

11 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.