SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MARSAT SA

CUI 2662284J1991000553276CAEN 5210 · DepozităriMunicipiul Roman, Neamţ

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

147,3 mil. RON

49,4 % față de anul anterior

Profit net

5,9 mil. RON

292,5 % față de anul anterior

Salariați

23

Ultimul bilanț

Activitate

5210

Depozitări

Date administrative

Registrul Comerțului
J1991000553276
Înregistrată la
23.05.1991
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 23.05.1991
Telefon
Adresă
JUD. Neamţ, Municipiul Roman, ŞTEFAN CEL MARE, NR. 268

Hartă

Localizare sediu

JUD. Neamţ, Municipiul Roman, ŞTEFAN CEL MARE, NR. 268

Deschide harta

Rezumat public firmă

MARSAT SA este o firmă din Municipiul Roman, județul Neamţ, cu CUI 2662284. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1991000553276. Firma are CAEN principal 5210 - Depozitări. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

147.313.836 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 35 ani

23 salariați

Conexiuni

92

35 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

5.899.578 RON

Capitaluri pozitive

59.878.180 RON

Datorii sub active

71,8 %

Cifră de afaceri în creștere

49,4 %

Vechime bună

35 ani

CAEN principal identificat

5210 · Depozitări

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1991

    Înregistrare

    23.05.1991

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    147.313.836 RON · 5.899.578 RON

  3. 5210

    CAEN principal

    Depozitări

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MARSAT SA este o companie înregistrată la 23.05.1991 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 5210 - Depozitări. Cifra de afaceri a crescut cu 49,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 292,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 23 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025147.313.8365.899.578152.567.91153.871.201158.657.22159.878.18023
202498.584.7381.502.908102.124.26854.438.130163.198.628115.241.13521
2023196.533.1341.205.971101.813.76556.789.787164.488.705115.963.30222
2022320.028.6122.330.485122.033.12360.959.111179.401.813114.745.79060
2021194.842.28819.100.32685.296.23863.162.779138.208.176112.400.70669
2020101.524.0622.675.32169.410.93751.966.875114.685.73692.896.70478
2019163.130.6996.765.45771.666.04355.122.452109.559.47488.614.71685
Grafic indicatori financiariRON320.028.612240.021.459160.014.30680.007.15302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4 %

Datorii / active

71,8 %

Capitaluri / active

28,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

49,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

292,5 %

Cifră afaceri / salariat

6.404.949 RON

Vechime firmă

35 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.