SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

IRON MOUNTAIN SRL

CUI 15537372J2004000221230CAEN 9112 · Activităţi ale arhivelorSat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

163,1 mil. RON

22,9 % față de anul anterior

Profit net

28,4 mil. RON

54,2 % față de anul anterior

Salariați

489

Ultimul bilanț

Activitate

9112

Activităţi ale arhivelor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2004000221230
Înregistrată la
24.06.2003
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 24.06.2003
Cod poștal
77096
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-DEAL COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. DE 287/1, CLĂDIREA G 04. LOCAŢIA B, ET.P

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-DEAL COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. DE 287/1, CLĂDIREA G 04. LOCAŢIA B, ET.P

Deschide harta

Rezumat public firmă

IRON MOUNTAIN SRL este o firmă din Sat Dragomirești-Deal, Comuna Dragomirești-Vale, județul Ilfov, cu CUI 15537372. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2004000221230. Firma are CAEN principal 9112 - Activităţi ale arhivelor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

163.110.587 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 23 ani

489 salariați

Conexiuni

92

60 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

28.384.892 RON

Capitaluri pozitive

190.346.254 RON

Datorii sub active

9,9 %

Cifră de afaceri în creștere

22,9 %

Vechime bună

23 ani

CAEN principal identificat

9112 · Activităţi ale arhivelor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2003

    Înregistrare

    24.06.2003

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    163.110.587 RON · 28.384.892 RON

  3. 9112

    CAEN principal

    Activităţi ale arhivelor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

IRON MOUNTAIN SRL este o companie înregistrată la 24.06.2003 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 9112 - Activităţi ale arhivelor. Cifra de afaceri a crescut cu 22,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 54,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 489 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025163.110.58728.384.89222.077.25249.230.767173.530.965190.346.254489
2024132.736.08918.409.61014.775.10544.403.036136.887.026161.961.362459
2023124.840.88624.803.62312.931.01842.558.267118.239.450143.551.752442
2022105.836.90218.091.43611.545.47241.175.68392.501.078118.486.832354
202191.283.05018.997.68912.277.55750.647.41364.927.795100.395.395299
202077.885.84816.283.4739.276.88351.637.89341.537.09281.397.707298
201973.688.75410.232.97814.474.65053.846.74028.302.15265.349.886345
Grafic indicatori financiariRON163.110.587122.332.94081.555.29440.777.64702019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

17,4 %

Datorii / active

9,9 %

Capitaluri / active

85,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

22,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

54,2 %

Cifră afaceri / salariat

333.559 RON

Vechime firmă

23 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5564(32/9.209.143)

Societatea IRON MOUNTAIN - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Ilfov notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale IRON MOUNTAIN - S.R.L., cu sediul în jud. Ilfov, satul Dragomirești-Deal, comuna Dragomirești-Vale, Str. DE 287/1, [act identitate redactat]

MOF PIV nr. 5564(31/9.209.142)

Societatea IRON MOUNTAIN - S.R.L. HOTĂRÂRE din data de 09.12.2025 a adunării generale a asociaților IRON MOUNTAIN - S.R.L. Subscrisele: (1) IRON MOUNTAIN NEDERLAND HOLDINGS B.V., persoană juridică olandeză, societate cu răspundere limitată, cu sediul social în Keplerweg 2, 2408 AC, Alphen Aan Den Rijn, Olanda, înregistrată la Camera de Comerț din Olanda, având număr de înregistrare 32095962, reprezentantă prin dl Maarten Hensen, în calitate de membru în consiliul de administrație, deținând 0,00023% din capitalul social (2) IRON MOUNTAIN INTERNATIONAL HOLDINGS B.V., persoană juridică olandeză, societate cu răspundere limitată, cu sediul social în Keplerweg 2, 2408 AC, Alphen Aan Den Rijn, Olanda, înregistrată la Camera de Comerț din Olanda având număr de înregistrare 58548882, reprezentantă prin dl Maarten Hensen, în calitate de membru în consiliul de administrație, deținând 99,99977% din capitalul social (denumite în continuare „Asociații”) deținând împreună 100% din capitalul social al IRON MOUNTAIN - S.R.L., o societate cu răspundere limitată, constituită și funcționând în conformitate cu legile din România, având sediul în jud. Ilfov, comuna Dragomirești Vale, satul Dragomirești Deal, str. DE 287/1, [act identitate redactat]și cu actul constitutiv al societății („actul constitutiv”), Decid după cum urmează: 1. Aprobarea numirii auditorului Societății 1.1. Se aprobă numirea KPMG AUDIT - S.R.L., o societate cu răspundere limitată, organizată și funcționând în conformitate cu legile din România, având sediul social în șos. București-Ploiești nr. 89A, sectorul 1, București, înregistrată la Oficiul Registrul Comerțului sub nr. J2000004439400, cod unic de înregistrare 12997279 („Auditorul”) reprezentată prin administrator Soare Paula- Raluca, cu toate acestea, liderul angajamentului este Savu Mariam-Lucia, cetățean român, născut la data de 01.10.1982 în sectorul 1, București, [act identitate redactat], CNP [redactat], auditor financiar înregistrat în Registrul public electronic publicat de către Autoritatea pentru Supravegherea Publică a Activității de Audit Statutar cu nr. AF3374, atestat conform carnet nr. 3374, eliberat la data de 17.02.2010 de Camera Auditorilor Finanțari din România 1.2. Auditorul este numit pentru un mandat de 3 (trei) ani. 1.3. Se ratifică și se confirmă toate documentele încheiate în numele și pe seama societății în scopul contractării serviciilor Auditorului în conformitate cu termenii și condițiile contractului din data de 27.10.2025. 1.4. Se ratifică toate documentele semnate de dl Adrian Dogaru, în numele și pe seama societății în scopul încheierii contractului cu Auditorul pentru serviciile de audit financiar confirmat conform punctului 1.3 de mai sus. 2. Aprobarea actualizării noului Act Constitutiv al societății Se aprobă prin prezenta actualizarea actului constitutiv al societății care va reflecta în secțiunile relevante modificările aprobate prin prezenta, inclusiv actualizarea datelor de identificare ale administratorilor prin raportare la noile acte de identitate. 3. Acordarea de împuterniciri 3.1. Asociațiile împuternicesc prin prezenta pe oricare dintre administratorii societății și pe oricare dintre avocații din cadrul Vlăsceanu și Asociații Societate Profesională de Avocați cu Răspundere Limitată, având sediul în București, Strada Clucerului nr. 82B, sectorul 1, cod poștal 011368, cod unic de înregistrare 36628660, pentru a acționa în numele și pe seama societății, pentru a implementa, înregistra, semna și completa toate actele și pentru a realiza toate formalitățile și pentru a lua toate măsurile necesare, utile sau oportune pentru înregistrarea acestei hotărâri la Registrul Comerțului, notari publici, orice altă autoritate, instituție publică, bancă sau persoană fizică sau juridică, precum și pentru a achita sau primi orice sume în legătură cu aceste operațiuni. 3.2. Asociațiile împuternicesc în mod expres prin prezenta pe oricare dintre administratorii societății pentru a redacta și semna versiunea actualizată a actului constitutiv care va include deciziile luate prin prezenta. 3.3. În acest scop, orice împuternicit poate subdelega puterile acordate prin acest articol către orice alte persoane, după cum va considera potrivit. 10 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 5564/12.VIII.2026 3.4. Mandatul acordat prin prezenta hotărâre este valabil până la îndeplinirea formalităților menționate mai sus, însă în niciun caz mai târziu de 6 luni de la data semnării prezentei hotărâri. Această hotărâre a fost semnată la data menționată mai sus, în 4 exemplare originale bilingve (română și engleză). În caz de contradicții între cele două versiuni, versiunea în limba română va prevala. (31/9.209.142)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.