SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ENEVO GROUP SRL

CUI 33110123J40/5153/2014CAEN 7112 · Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acesteaBucurești Sectorul 2, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

699,1 mil. RON

67,9 % față de anul anterior

Profit net

58,9 mil. RON

50,7 % față de anul anterior

Salariați

194

Ultimul bilanț

Activitate

7112

Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

Date administrative

Registrul Comerțului
J40/5153/2014
Înregistrată la
29.04.2014
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 29.04.2014
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU, NR.301-311, ET.11

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU, NR.301-311, ET.11

Deschide harta

Rezumat public firmă

ENEVO GROUP SRL este o firmă din București Sectorul 2, județul București, cu CUI 33110123. Este înregistrată la ONRC sub numărul J40/5153/2014. Firma are CAEN principal 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

699.074.799 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 12 ani

194 salariați

Conexiuni

92

68 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

58.909.053 RON

Capitaluri pozitive

103.226.119 RON

Datorii sub active

78,3 %

Cifră de afaceri în creștere

67,9 %

Vechime bună

12 ani

CAEN principal identificat

7112 · Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2014

    Înregistrare

    29.04.2014

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    699.074.799 RON · 58.909.053 RON

  3. 7112

    CAEN principal

    Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ENEVO GROUP SRL este o companie înregistrată la 29.04.2014 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Cifra de afaceri a crescut cu 67,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 50,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 194 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025699.074.79958.909.053389.232.95043.256.242453.926.974103.226.119194
2024416.261.59139.090.544122.632.86310.391.137171.326.26555.348.33344
2023157.772.74712.888.26266.113.8154.045.50784.476.49221.845.33942
202262.170.3102.306.06234.402.6833.410.05440.174.2008.957.07838
202142.526.1231.178.14819.381.0052.695.12823.274.5535.779.55036
202018.183.792736.34616.737.5322.303.17219.466.9504.601.40229
201912.229.124501.1687.441.8991.449.26210.294.6973.865.05632
Grafic indicatori financiariRON699.074.799524.306.099349.537.400174.768.70002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8,4 %

Datorii / active

78,3 %

Capitaluri / active

20,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

67,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

50,7 %

Cifră afaceri / salariat

3.603.478 RON

Vechime firmă

12 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.