SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L.

CUI 14762538J2002000205117CAEN 4614 · Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioaneLoc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

108,4 mil. RON

20,3 % față de anul anterior

Profit net

1,69 mil. RON

56,4 % față de anul anterior

Salariați

83

Ultimul bilanț

Activitate

4614

Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane

Date administrative

Registrul Comerțului
J2002000205117
Înregistrată la
18.07.2002
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 18.07.2002
Cod poștal
325300
Telefon
Adresă
JUD. Caraş-Severin, Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, MEDREŞULUI, NR. 17

Hartă

Localizare sediu

JUD. Caraş-Severin, Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, MEDREŞULUI, NR. 17

Deschide harta

Rezumat public firmă

ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. este o firmă din Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, județul Caraş-Severin, cu CUI 14762538. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2002000205117. Firma are CAEN principal 4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

108.438.718 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 24 ani

83 salariați

Conexiuni

86

49 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.691.975 RON

Capitaluri pozitive

15.030.455 RON

Datorii sub active

70,6 %

Cifră de afaceri în creștere

20,3 %

Vechime bună

24 ani

CAEN principal identificat

4614 · Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2002

    Înregistrare

    18.07.2002

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    108.438.718 RON · 1.691.975 RON

  3. 4614

    CAEN principal

    Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. este o companie înregistrată la 18.07.2002 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane. Cifra de afaceri a crescut cu 20,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 56,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 83 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025108.438.7181.691.97541.709.43834.530.50524.564.91215.030.45583
202490.102.9531.081.61845.509.94531.722.42530.010.08113.338.48060
2023103.501.1221.840.36542.636.45827.295.89831.018.15912.256.86253
202284.615.7562.583.73731.534.83316.996.83829.010.81410.416.49748
202156.137.7641.397.09626.549.90614.881.67822.683.8166.411.95044
202034.546.680471.07319.518.52710.828.87515.175.4055.014.85346
201935.576.669863.06515.430.0879.742.62611.902.0554.543.78046
Grafic indicatori financiariRON108.438.71881.329.03954.219.35927.109.68002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

1,6 %

Datorii / active

70,6 %

Capitaluri / active

25,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

20,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

56,4 %

Cifră afaceri / salariat

1.306.491 RON

Vechime firmă

24 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.