SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CONTRAIL MACHINERY SRL

CUI 33845800J40/13801/2014CAEN 2892 · Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţiiBucureşti Sectorul 6, Bucureşti

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

97,1 mil. RON

57,5 % față de anul anterior

Profit net

17 mil. RON

130 % față de anul anterior

Salariați

97

Ultimul bilanț

Activitate

2892

Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţii

Date administrative

Registrul Comerțului
J40/13801/2014
Înregistrată la
26.11.2014
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.02.2021
Cod poștal
62202
Telefon
Adresă
JUD. Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, PRECIZIEI, NR. 17, SECTOR 6, HALA C3, SUPRAFATA DE 545MP

Hartă

Localizare sediu

JUD. Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, PRECIZIEI, NR. 17, SECTOR 6, HALA C3, SUPRAFATA DE 545MP

Deschide harta

Rezumat public firmă

CONTRAIL MACHINERY SRL este o firmă din Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti, cu CUI 33845800. Este înregistrată la ONRC sub numărul J40/13801/2014. Firma are CAEN principal 2892 - Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţii. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

97.058.568 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 11 ani

97 salariați

Conexiuni

86

75 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

17.003.224 RON

Capitaluri pozitive

19.421.191 RON

Datorii sub active

69,1 %

Cifră de afaceri în creștere

57,5 %

Vechime bună

11 ani

CAEN principal identificat

2892 · Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţii

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2014

    Înregistrare

    26.11.2014

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    97.058.568 RON · 17.003.224 RON

  3. 2892

    CAEN principal

    Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţii

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CONTRAIL MACHINERY SRL este o companie înregistrată la 26.11.2014 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2892 - Fabricarea utilajelor pentru extracţie şi construcţii. Cifra de afaceri a crescut cu 57,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 130 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 97 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202597.058.56817.003.22443.362.6888.892.02653.836.07819.421.19197
202461.626.4777.394.00043.663.2766.057.65851.361.48513.762.72185
202336.974.7306.451.01929.305.3475.444.75734.260.70410.420.38368
202230.174.6442.477.33619.108.0722.949.70720.127.7293.969.36463
202119.505.696-924.13624.538.6713.376.23522.638.5991.478.11262
202023.439.7054.001.18314.498.1843.341.56317.367.3566.217.81856
201912.354.8251.763.0296.553.1991.673.5358.350.0563.479.94439
Grafic indicatori financiariRON97.058.56872.562.89248.067.21623.571.540-924.1362019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

17,5 %

Datorii / active

69,1 %

Capitaluri / active

31 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

57,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

130 %

Cifră afaceri / salariat

1.000.604 RON

Vechime firmă

11 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.