SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ROMBEER CRINGASU SRL

CUI 6850671J2010000359150CAEN 4730 · Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehiculeMunicipiul Târgoviște, Dâmbovița

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

673,8 mil. RON

60,6 % față de anul anterior

Profit net

18,3 mil. RON

141 % față de anul anterior

Salariați

35

Ultimul bilanț

Activitate

4730

Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010000359150
Înregistrată la
17.01.1995
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 30.06.2010
Cod poștal
130146
Telefon
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. SILVIU STĂNCULESCU, NR.1A

Hartă

Localizare sediu

JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. SILVIU STĂNCULESCU, NR.1A

Deschide harta

Rezumat public firmă

ROMBEER CRINGASU SRL este o firmă din Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița, cu CUI 6850671. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010000359150. Firma are CAEN principal 4730 - Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

673.753.778 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 31 ani

35 salariați

Conexiuni

92

31 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

18.292.546 RON

Capitaluri pozitive

55.356.979 RON

Datorii sub active

67,7 %

Cifră de afaceri în creștere

60,6 %

Vechime bună

31 ani

CAEN principal identificat

4730 · Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1995

    Înregistrare

    17.01.1995

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    673.753.778 RON · 18.292.546 RON

  3. 4730

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ROMBEER CRINGASU SRL este o companie înregistrată la 17.01.1995 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4730 - Comerţ cu amănuntul al carburanţilor pentru autovehicule. Cifra de afaceri a crescut cu 60,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 141 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 35 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025673.753.77818.292.546116.011.00497.316.52673.953.64555.356.97935
2024419.517.1967.590.08221.368.48725.472.65936.442.56540.614.43331
2023444.403.93213.507.2003.393.23623.741.50617.612.43738.024.35134
2022290.808.8229.289.07113.454.09425.581.73412.318.16924.517.15234
2021227.541.08810.478.18617.036.76529.842.33410.049.05922.917.00332
2020174.001.48912.042.40716.901.05931.573.9497.873.94122.609.88833
2019215.267.15610.953.45917.424.95928.029.1327.603.24018.259.83738
Grafic indicatori financiariRON673.753.778505.315.334336.876.889168.438.44502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,7 %

Datorii / active

67,7 %

Capitaluri / active

32,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

60,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

141 %

Cifră afaceri / salariat

19.250.108 RON

Vechime firmă

31 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.