SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PAJO AGRICULTURE SRL

CUI 33412369J29/1016/2014CAEN 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermăLoc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

516,9 mil. RON

24,5 % față de anul anterior

Profit net

30,7 mil. RON

51 % față de anul anterior

Salariați

162

Ultimul bilanț

Activitate

1091

Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

Date administrative

Registrul Comerțului
J29/1016/2014
Înregistrată la
23.07.2014
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 08.11.2018
Cod poștal
105800
Telefon
Adresă
JUD. Prahova, Loc. Mizil, Oraş Mizil, MIHAI BRAVU, NR. 187, ET. 2, Clădirea C38, camera 201

Hartă

Localizare sediu

JUD. Prahova, Loc. Mizil, Oraş Mizil, MIHAI BRAVU, NR. 187, ET. 2, Clădirea C38, camera 201

Deschide harta

Rezumat public firmă

PAJO AGRICULTURE SRL este o firmă din Loc. Mizil, Oraş Mizil, județul Prahova, cu CUI 33412369. Este înregistrată la ONRC sub numărul J29/1016/2014. Firma are CAEN principal 1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

516.874.664 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 12 ani

162 salariați

Conexiuni

92

40 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

30.716.248 RON

Capitaluri pozitive

117.438.591 RON

Datorii sub active

58 %

Cifră de afaceri în creștere

24,5 %

Vechime bună

12 ani

CAEN principal identificat

1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2014

    Înregistrare

    23.07.2014

  2. 2024

    Ultimul bilanț

    516.874.664 RON · 30.716.248 RON

  3. 1091

    CAEN principal

    Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PAJO AGRICULTURE SRL este o companie înregistrată la 23.07.2014 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă. Cifra de afaceri a crescut cu 24,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 51 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 162 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2024516.874.66430.716.248183.251.930120.274.280195.603.072117.438.591162
2023415.170.92520.339.498178.732.345121.029.855160.649.72286.722.342133
2022436.045.34922.917.386149.835.18094.368.938132.212.20366.664.078116
2021303.443.04810.739.839120.378.38262.252.343111.477.71342.451.286131
2020210.908.0836.775.379110.468.92747.365.08893.987.35531.711.44898
2019169.655.7695.634.85393.782.53736.100.44475.982.89519.034.82389
Grafic indicatori financiariRON516.874.664387.655.998258.437.332129.218.6660201920202021202220232024
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5,9 %

Datorii / active

58 %

Capitaluri / active

37,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

24,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

51 %

Cifră afaceri / salariat

3.190.584 RON

Vechime firmă

12 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.