SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

E.ON ASIST COMPLET S.A.

CUI 32602667J2013001269266CAEN 4322 · Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionatMunicipiul Târgu Mureș, Mureș

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

247,7 mil. RON

7,1 % față de anul anterior

Profit net

10,2 mil. RON

13,5 % față de anul anterior

Salariați

770

Ultimul bilanț

Activitate

4322

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2013001269266
Înregistrată la
19.12.2013
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 19.12.2013
Telefon
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.64-68, CLADIREA MULTINVEST BUSINESS CENTER 2 (MBC 2). ETAJ 3

Hartă

Localizare sediu

JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.64-68, CLADIREA MULTINVEST BUSINESS CENTER 2 (MBC 2). ETAJ 3

Deschide harta

Rezumat public firmă

E.ON ASIST COMPLET S.A. este o firmă din Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș, cu CUI 32602667. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2013001269266. Firma are CAEN principal 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

94

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

247.745.392 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 12 ani

770 salariați

Conexiuni

100

36 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

10.241.720 RON

Capitaluri pozitive

39.261.530 RON

Datorii sub active

55,4 %

Cifră de afaceri în creștere

7,1 %

Vechime bună

12 ani

CAEN principal identificat

4322 · Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2013

    Înregistrare

    19.12.2013

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    247.745.392 RON · 10.241.720 RON

  3. 4322

    CAEN principal

    Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

E.ON ASIST COMPLET S.A. este o companie înregistrată la 19.12.2013 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat. Cifra de afaceri a crescut cu 7,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 13,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 770 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025247.745.39210.241.72046.654.21314.933.39269.324.19339.261.530770
2024231.373.3109.023.31833.952.17012.866.20450.030.73728.824.419753
2023228.844.04210.043.40135.162.18312.672.32941.869.01819.742.373722
2022163.323.1089.420.15744.728.70213.064.42043.123.00010.344.861659
2021118.309.6357.826.55044.968.1709.903.22936.874.734924.704616
202080.953.9282.788.43747.569.1198.860.41132.593.893-12.968.352571
201977.302.792-653.79546.260.7278.625.30819.565.979-18.394.675573
Grafic indicatori financiariRON247.745.392185.645.595123.545.79961.446.002-653.7952019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,1 %

Datorii / active

55,4 %

Capitaluri / active

46,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

7,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

13,5 %

Cifră afaceri / salariat

321.747 RON

Vechime firmă

12 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.