SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CONIM PARTNERS SRL

CUI 18914159J2006001307036CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeMunicipiul Curtea de Argeș, Argeș

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

222,9 mil. RON

25,1 % față de anul anterior

Profit net

15,7 mil. RON

40,9 % față de anul anterior

Salariați

141

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2006001307036
Înregistrată la
08.08.2006
Stare juridică (ONRC)
RELUARE ACTIVITATE din data 03.10.2012
Telefon
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, BLD. BASARABILOR, NR.61, CONSTRUCŢIA C1, ET.2, AP.3

Hartă

Localizare sediu

JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, BLD. BASARABILOR, NR.61, CONSTRUCŢIA C1, ET.2, AP.3

Deschide harta

Rezumat public firmă

CONIM PARTNERS SRL este o firmă din Municipiul Curtea de Argeș, județul Argeș, cu CUI 18914159. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2006001307036. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

222.856.144 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 20 ani

141 salariați

Conexiuni

92

27 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

RELUARE ACTIVITATE

Profit pozitiv

15.704.283 RON

Capitaluri pozitive

24.110.710 RON

Datorii sub active

66,5 %

Cifră de afaceri în creștere

25,1 %

Vechime bună

20 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2006

    Înregistrare

    08.08.2006

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    222.856.144 RON · 15.704.283 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CONIM PARTNERS SRL este o companie înregistrată la 08.08.2006 și are starea juridică „RELUARE ACTIVITATE” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 25,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 40,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 141 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025222.856.14415.704.28347.757.3584.642.30567.225.76324.110.710141
2024178.172.35111.147.65935.464.3444.820.53352.911.49522.267.684126
2023126.015.61412.849.21231.958.1925.175.44549.617.19322.834.446108
2022145.159.8799.761.96619.843.7014.485.14825.373.43510.014.882118
2021161.144.5591.668.29918.688.8504.095.21030.728.60016.134.960125
2020115.506.16610.372.66812.989.7542.329.78227.254.73916.594.76798
201997.986.5367.014.30512.738.0031.477.88321.249.9579.989.83775
Grafic indicatori financiariRON222.856.144167.142.108111.428.07255.714.03602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7 %

Datorii / active

66,5 %

Capitaluri / active

33,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

25,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

40,9 %

Cifră afaceri / salariat

1.580.540 RON

Vechime firmă

20 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.