SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CEREALE COLECT DISTRIBUTION SRL

CUI 25465834J2009000190364CAEN 4621 · Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucratSat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Tulcea

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

94Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

878,4 mil. RON

46,9 % față de anul anterior

Profit net

7,99 mil. RON

-14,3 % față de anul anterior

Salariați

202

Ultimul bilanț

Activitate

4621

Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2009000190364
Înregistrată la
21.04.2009
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 21.04.2009
Telefon
Adresă
JUD. Tulcea, Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, MIHAI EMINESCU, NR. 126, birou nr.3

Hartă

Localizare sediu

JUD. Tulcea, Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, MIHAI EMINESCU, NR. 126, birou nr.3

Deschide harta

Rezumat public firmă

CEREALE COLECT DISTRIBUTION SRL este o firmă din Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea, cu CUI 25465834. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2009000190364. Firma are CAEN principal 4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

94Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

94

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

878.367.229 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 17 ani

202 salariați

Conexiuni

86

36 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

7.987.244 RON

Capitaluri pozitive

158.368.350 RON

Datorii sub active

71,8 %

Cifră de afaceri în creștere

46,9 %

Vechime bună

17 ani

CAEN principal identificat

4621 · Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2009

    Înregistrare

    21.04.2009

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    878.367.229 RON · 7.987.244 RON

  3. 4621

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CEREALE COLECT DISTRIBUTION SRL este o companie înregistrată la 21.04.2009 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. Cifra de afaceri a crescut cu 46,9 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 14,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 202 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025878.367.2297.987.244401.694.137182.307.183377.405.848158.368.350202
2024597.818.4739.323.553410.782.319178.862.865378.674.106147.104.108226
20231.197.218.7987.326.431291.103.732145.552.482276.457.648131.808.252217
2022857.829.85622.930.411317.411.742151.630.602306.067.379141.343.091223
2021840.084.14532.293.757143.353.439106.936.995158.153.586124.699.526204
2020431.992.59728.809.637111.795.74089.967.587116.573.55995.474.883139
2019419.262.57628.104.51479.520.22951.676.70291.732.36673.447.532126
Grafic indicatori financiariRON1.197.218.798897.914.099598.609.399299.304.70002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

0,9 %

Datorii / active

71,8 %

Capitaluri / active

28,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

46,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

-14,3 %

Cifră afaceri / salariat

4.348.353 RON

Vechime firmă

17 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.