SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

RED AGRO SRL

CUI 14812750J2002000391270CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseComuna Săbăoani, Neamț

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

2,85 mil. RON

165,7 % față de anul anterior

Profit net

326.406 RON

196,2 % față de anul anterior

Salariați

3

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2002000391270
Înregistrată la
13.08.2002
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 13.08.2002
Cod poștal
617400
Telefon
Adresă
JUD. NEAMŢ, COM. SĂBĂOANI, , EXTRAVILAN COMUNA SĂBĂOANI

Hartă

Localizare sediu

JUD. NEAMŢ, COM. SĂBĂOANI, , EXTRAVILAN COMUNA SĂBĂOANI

Deschide harta

Rezumat public firmă

RED AGRO SRL este o firmă din Comuna Săbăoani, județul Neamț, cu CUI 14812750. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2002000391270. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

2.846.622 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 24 ani

3 salariați

Conexiuni

86

22 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

326.406 RON

Capitaluri pozitive

1.134.364 RON

Datorii sub active

71,6 %

Cifră de afaceri în creștere

165,7 %

Vechime bună

24 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2002

    Înregistrare

    13.08.2002

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    2.846.622 RON · 326.406 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

RED AGRO SRL este o companie înregistrată la 13.08.2002 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 165,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 196,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20252.846.622326.4062.858.9562.943.0651.050.2551.134.3643
20241.071.233110.2113.242.4783.269.289781.147807.9582
20232.117.0251.3131.168.5072.368.519997.7352.197.7472
20222.179.418451.9802.093.5022.327.8251.962.1112.196.4342
20212.032.480624.6551.217.7201.763.6541.598.5202.144.4543
20201.671.8362.613866.4061.728.913657.2921.519.7994
20191.779.08074.456769.0941.286.553999.7271.517.1864
Grafic indicatori financiariRON2.846.6222.134.9671.423.311711.65602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

11,5 %

Datorii / active

71,6 %

Capitaluri / active

28,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

165,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

196,2 %

Cifră afaceri / salariat

948.874 RON

Vechime firmă

24 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.