SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

FARMACIA BUCURESTI TEHNOPLUS FARM SRL

CUI 30988678J2012014418401CAEN 4773 · Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceuticeBucurești Sectorul 2, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

511,8 mil. RON

25,3 % față de anul anterior

Profit net

12,5 mil. RON

19,3 % față de anul anterior

Salariați

465

Ultimul bilanț

Activitate

4773

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012014418401
Înregistrată la
07.12.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 07.12.2012
Cod poștal
20711
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TOAMNEI, NR.4, CAMERA NR. 3, ET.3, AP.3

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR TOAMNEI, NR.4, CAMERA NR. 3, ET.3, AP.3

Deschide harta

Rezumat public firmă

FARMACIA BUCURESTI TEHNOPLUS FARM SRL este o firmă din București Sectorul 2, județul București, cu CUI 30988678. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012014418401. Firma are CAEN principal 4773 - Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

511.826.018 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 13 ani

465 salariați

Conexiuni

86

16 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

12.525.374 RON

Capitaluri pozitive

35.922.552 RON

Datorii sub active

85,3 %

Cifră de afaceri în creștere

25,3 %

Vechime bună

13 ani

CAEN principal identificat

4773 · Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    07.12.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    511.826.018 RON · 12.525.374 RON

  3. 4773

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

FARMACIA BUCURESTI TEHNOPLUS FARM SRL este o companie înregistrată la 07.12.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4773 - Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice. Cifra de afaceri a crescut cu 25,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 19,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 465 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025511.826.01812.525.374205.456.82160.475.740180.413.58735.922.552465
2024408.634.13410.500.519158.653.61647.183.368143.758.80032.397.178405
2023303.808.7006.946.051121.349.17419.559.793120.638.24919.870.612333
2022231.710.4894.691.962101.228.35914.759.57399.261.35812.930.808294
2021151.075.8962.952.07267.352.2119.758.50863.367.4446.238.846224
2020111.742.8472.779.31651.103.1866.647.52847.145.9852.786.774173
201980.818.5641.470.25931.836.1253.512.78129.660.2741.477.717128
Grafic indicatori financiariRON511.826.018383.869.514255.913.009127.956.50502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,4 %

Datorii / active

85,3 %

Capitaluri / active

14,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

25,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

19,3 %

Cifră afaceri / salariat

1.100.701 RON

Vechime firmă

13 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.