SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CAPSUNARIE REZIDENTIAL S.R.L.

CUI 41734160J2019002641166CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

33,2 mil. RON

349,3 % față de anul anterior

Profit net

9,86 mil. RON

301,6 % față de anul anterior

Salariați

14

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019002641166
Înregistrată la
08.10.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 08.10.2019
Cod poștal
207365
Telefon
Adresă
JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, STR. CĂPŞUNILOR, NR.2, BL.2, ET.1, AP.1

Hartă

Localizare sediu

JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, STR. CĂPŞUNILOR, NR.2, BL.2, ET.1, AP.1

Deschide harta

Rezumat public firmă

CAPSUNARIE REZIDENTIAL S.R.L. este o firmă din Sat Preajba, Comuna Malu Mare, județul Dolj, cu CUI 41734160. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019002641166. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

33.239.609 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 7 ani

14 salariați

Conexiuni

92

17 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

9.858.161 RON

Capitaluri pozitive

17.858.078 RON

Datorii sub active

29,9 %

Cifră de afaceri în creștere

349,3 %

Vechime bună

7 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    08.10.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    33.239.609 RON · 9.858.161 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CAPSUNARIE REZIDENTIAL S.R.L. este o companie înregistrată la 08.10.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 349,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 301,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 14 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202533.239.6099.858.1617.614.53523.557.3891.878.66717.858.07814
20247.397.8052.455.01023.341.6605.899.52025.441.7697.999.62915
202310.545.7841.874.60617.152.5062.487.20520.198.1905.532.88922
2022975.903327.66116.380.859292.16619.746.9763.658.28322
202111.484.4863.312.7808.695.4075.330.8926.695.1363.330.62120
20200-7.8508.058.8421.604.7116.442.807-11.3242
20190-3.6741.203.2301.062.649137.107-3.4740
Grafic indicatori financiariRON33.239.60924.927.74416.615.8808.304.015-7.8502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

29,7 %

Datorii / active

29,9 %

Capitaluri / active

70,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

349,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

301,6 %

Cifră afaceri / salariat

2.374.258 RON

Vechime firmă

7 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.