SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL

CUI 30970581J2012002062223CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

84,1 mil. RON

39,4 % față de anul anterior

Profit net

3,45 mil. RON

25,2 % față de anul anterior

Salariați

95

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012002062223
Înregistrată la
04.12.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 04.12.2012
Cod poștal
707307
Telefon
Adresă
JUD. Iaşi, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, PRINCIPALĂ, NR. 37B, Parc Industrial Miroslava

Hartă

Localizare sediu

JUD. Iaşi, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, PRINCIPALĂ, NR. 37B, Parc Industrial Miroslava

Deschide harta

Rezumat public firmă

AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL este o firmă din Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, județul Iaşi, cu CUI 30970581. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012002062223. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

84.142.142 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 13 ani

95 salariați

Conexiuni

86

26 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

3.452.419 RON

Capitaluri pozitive

8.870.761 RON

Datorii sub active

88,7 %

Cifră de afaceri în creștere

39,4 %

Vechime bună

13 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    04.12.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    84.142.142 RON · 3.452.419 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL este o companie înregistrată la 04.12.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 39,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 25,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 95 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202584.142.1423.452.41969.884.24412.645.45566.112.8888.870.76195
202460.355.1482.758.35663.090.41413.109.24054.964.1884.918.34299
202365.494.7432.648.85543.486.98813.394.01434.644.1194.118.54894
202239.126.9141.246.14021.314.0167.098.06316.980.5912.259.69389
202133.576.817684.02411.389.8315.122.5039.386.8461.623.95369
202018.157.360367.32210.085.5344.108.9258.053.0841.339.92955
201922.451.290294.3336.332.0323.647.8805.176.1371.774.71544
Grafic indicatori financiariRON84.142.14263.106.60742.071.07121.035.53602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,1 %

Datorii / active

88,7 %

Capitaluri / active

11,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

39,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

25,2 %

Cifră afaceri / salariat

885.707 RON

Vechime firmă

13 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.