SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

STEFANINI ROMANIA SRL

CUI 16139707J2004002100407CAEN 6290 · Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţieiBucurești Sectorul 2, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

402,8 mil. RON

12,1 % față de anul anterior

Profit net

19,3 mil. RON

154,5 % față de anul anterior

Salariați

1.355

Ultimul bilanț

Activitate

6290

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Date administrative

Registrul Comerțului
J2004002100407
Înregistrată la
16.02.2004
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 16.02.2004
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ING. GEORGE CONSTANTINESCU, NR.4B, SI STR. ING. GEORGE CONSTANTINESCU NR. 2-4. LOT 2, ET.1-3

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ING. GEORGE CONSTANTINESCU, NR.4B, SI STR. ING. GEORGE CONSTANTINESCU NR. 2-4. LOT 2, ET.1-3

Deschide harta

Rezumat public firmă

STEFANINI ROMANIA SRL este o firmă din București Sectorul 2, județul București, cu CUI 16139707. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2004002100407. Firma are CAEN principal 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

402.764.829 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 22 ani

1.355 salariați

Conexiuni

92

33 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

19.279.172 RON

Capitaluri pozitive

76.914.754 RON

Datorii sub active

42,8 %

Cifră de afaceri în creștere

12,1 %

Vechime bună

22 ani

CAEN principal identificat

6290 · Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2004

    Înregistrare

    16.02.2004

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    402.764.829 RON · 19.279.172 RON

  3. 6290

    CAEN principal

    Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

STEFANINI ROMANIA SRL este o companie înregistrată la 16.02.2004 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei. Cifra de afaceri a crescut cu 12,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 154,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1.355 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025402.764.82919.279.17272.331.7097.878.555161.249.78876.914.7541.355
2024359.327.7937.574.36666.048.9959.633.076132.616.79156.430.2761.305
2023358.764.52813.464.62361.656.61811.535.431151.569.05181.314.0201.396
2022290.954.7438.022.91946.928.99910.729.758132.955.49076.615.2101.270
2021242.295.15411.204.61838.161.66314.464.450109.894.62168.592.2911.252
2020227.309.0859.010.89734.082.53613.679.75893.447.82657.387.6731.248
2019233.290.3087.253.31630.099.51315.023.70378.300.95148.376.7761.436
Grafic indicatori financiariRON402.764.829302.073.622201.382.415100.691.20702019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,8 %

Datorii / active

42,8 %

Capitaluri / active

45,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

12,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

154,5 %

Cifră afaceri / salariat

297.243 RON

Vechime firmă

22 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.