SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

QUADRANT ENGINNERING S.R.L.

CUI 41384073J2019002371290CAEN 4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorSat Zamfira, Comuna Lipănești, Prahova

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

53,5 mil. RON

80,7 % față de anul anterior

Profit net

4 mil. RON

175,4 % față de anul anterior

Salariați

58

Ultimul bilanț

Activitate

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019002371290
Înregistrată la
11.07.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 11.07.2019
Cod poștal
107343
Telefon
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT ZAMFIRA COM. LIPĂNEŞTI, ZAMFIRA, NR.93A

Hartă

Localizare sediu

JUD. PRAHOVA, SAT ZAMFIRA COM. LIPĂNEŞTI, ZAMFIRA, NR.93A

Deschide harta

Rezumat public firmă

QUADRANT ENGINNERING S.R.L. este o firmă din Sat Zamfira, Comuna Lipănești, județul Prahova, cu CUI 41384073. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019002371290. Firma are CAEN principal 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

53.493.859 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 7 ani

58 salariați

Conexiuni

86

23 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

3.997.260 RON

Capitaluri pozitive

6.013.466 RON

Datorii sub active

66,1 %

Cifră de afaceri în creștere

80,7 %

Vechime bună

7 ani

CAEN principal identificat

4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    11.07.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    53.493.859 RON · 3.997.260 RON

  3. 4211

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

QUADRANT ENGINNERING S.R.L. este o companie înregistrată la 11.07.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Cifra de afaceri a crescut cu 80,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 175,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 58 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202553.493.8593.997.26011.236.2466.648.79710.346.5836.013.46658
202429.607.7781.451.43524.484.5517.844.22621.871.7575.425.04340
202310.396.0942.755.2005.763.9614.676.5948.025.6646.938.29714
20224.594.5923.759.381925.5431.691.6133.417.0274.183.09722
2021497.877420.652187.642365.008246.350423.7161
202030.7853.9627.124011.0863.9620
Grafic indicatori financiariRON53.493.85940.120.39426.746.93013.373.4650202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,5 %

Datorii / active

66,1 %

Capitaluri / active

35,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

80,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

175,4 %

Cifră afaceri / salariat

922.308 RON

Vechime firmă

7 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.