SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MARTUR AUTOMOTIVE SEATING AND INTERIORS S.R.L.

CUI 31027987J2019015409409CAEN 2932 · Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare deBucurești Sectorul 6, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,33 mld. RON

23,9 % față de anul anterior

Profit net

40,9 mil. RON

12 % față de anul anterior

Salariați

798

Ultimul bilanț

Activitate

2932

Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019015409409
Înregistrată la
19.12.2012
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.11.2019
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.291-293, ET.6

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.291-293, ET.6

Deschide harta

Rezumat public firmă

MARTUR AUTOMOTIVE SEATING AND INTERIORS S.R.L. este o firmă din București Sectorul 6, județul București, cu CUI 31027987. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019015409409. Firma are CAEN principal 2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.326.669.859 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 13 ani

798 salariați

Conexiuni

92

34 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

40.913.939 RON

Capitaluri pozitive

584.348.663 RON

Datorii sub active

41,1 %

Cifră de afaceri în creștere

23,9 %

Vechime bună

13 ani

CAEN principal identificat

2932 · Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    19.12.2012

  2. 2024

    Ultimul bilanț

    1.326.669.859 RON · 40.913.939 RON

  3. 2932

    CAEN principal

    Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MARTUR AUTOMOTIVE SEATING AND INTERIORS S.R.L. este o companie înregistrată la 19.12.2012 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de. Cifra de afaceri a crescut cu 23,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 12 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 798 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20241.326.669.85940.913.939500.932.122634.039.790585.870.019584.348.663798
20231.070.643.34836.540.196441.695.629551.640.188584.653.755543.434.724682
2022950.433.90760.201.978329.514.748304.942.352646.369.210506.894.528621
2021605.232.85057.135.755200.772.417225.256.316468.100.641446.692.551471
2020472.122.46673.523.398313.577.561220.424.768509.900.963389.556.796319
2019589.734.07492.267.739304.816.499198.012.355450.795.652316.033.398239
Grafic indicatori financiariRON1.326.669.859995.002.394663.334.930331.667.4650201920202021202220232024
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,1 %

Datorii / active

41,1 %

Capitaluri / active

47,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

23,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

12 %

Cifră afaceri / salariat

1.662.494 RON

Vechime firmă

13 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.