SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

INTEGRASEM SRL

CUI 5945978J1994001838221CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Tabăra, Comuna Bivolari, Iași

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

15,9 mil. RON

13,1 % față de anul anterior

Profit net

1,97 mil. RON

236,7 % față de anul anterior

Salariați

19

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J1994001838221
Înregistrată la
23.07.1994
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 23.07.1994
Cod poștal
707058
Telefon
Adresă
JUD. IAŞI, SAT TABĂRA COM. BIVOLARI, , INTRAVILAN. CARTE FUNCIARĂ NR. 60988

Hartă

Localizare sediu

JUD. IAŞI, SAT TABĂRA COM. BIVOLARI, , INTRAVILAN. CARTE FUNCIARĂ NR. 60988

Deschide harta

Rezumat public firmă

INTEGRASEM SRL este o firmă din Sat Tabăra, Comuna Bivolari, județul Iași, cu CUI 5945978. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1994001838221. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

15.904.826 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 32 ani

19 salariați

Conexiuni

86

23 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.968.046 RON

Capitaluri pozitive

29.700.270 RON

Datorii sub active

17 %

Cifră de afaceri în creștere

13,1 %

Vechime bună

32 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1994

    Înregistrare

    23.07.1994

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    15.904.826 RON · 1.968.046 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

INTEGRASEM SRL este o companie înregistrată la 23.07.1994 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 13,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 236,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 19 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202515.904.8261.968.0466.057.42722.600.59513.051.79529.700.27019
202414.059.954584.4666.994.92821.381.45713.453.26827.949.40527
202328.411.5688.491.6256.077.89020.666.51317.766.44032.419.28629
202276.953.5952.836.20412.829.69918.873.94619.301.81925.396.68328
202169.314.60810.625.03714.408.79917.720.77126.421.58929.790.86627
202043.499.7524.206.7668.716.41117.994.22310.922.24220.236.81128
201942.520.2753.055.28824.240.46817.038.76823.722.29116.348.26229
Grafic indicatori financiariRON76.953.59557.715.19638.476.79819.238.39902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

12,4 %

Datorii / active

17 %

Capitaluri / active

83,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

13,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

236,7 %

Cifră afaceri / salariat

837.096 RON

Vechime firmă

32 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.