SRLuri.ro

Profil firmă

Neplătitor de TVA

CENTRUL MEDICAL LASER SYSTEM SRL

CUI 13404817J2000000503026CAEN 8610 · Activităţi de asistenţă spitaliceascăMunicipiul Arad, Arad

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

35,6 mil. RON

15 % față de anul anterior

Profit net

7,86 mil. RON

52,3 % față de anul anterior

Salariați

152

Ultimul bilanț

Activitate

8610

Activităţi de asistenţă spitalicească

Date administrative

Registrul Comerțului
J2000000503026
Înregistrată la
02.10.2000
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 02.10.2000
Cod poștal
310037
Telefon
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ANDREI ŞAGUNA, NR.14

Hartă

Localizare sediu

JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ANDREI ŞAGUNA, NR.14

Deschide harta

Rezumat public firmă

CENTRUL MEDICAL LASER SYSTEM SRL este o firmă din Municipiul Arad, județul Arad, cu CUI 13404817. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2000000503026. Firma are CAEN principal 8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

35.614.287 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 26 ani

152 salariați

Conexiuni

86

16 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

7.864.983 RON

Capitaluri pozitive

12.248.536 RON

Datorii sub active

58,8 %

Cifră de afaceri în creștere

15 %

Vechime bună

26 ani

CAEN principal identificat

8610 · Activităţi de asistenţă spitalicească

Fără TVA activ

Neplătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2000

    Înregistrare

    02.10.2000

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    35.614.287 RON · 7.864.983 RON

  3. 8610

    CAEN principal

    Activităţi de asistenţă spitalicească

  4. OFF

    TVA

    Neplătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CENTRUL MEDICAL LASER SYSTEM SRL este o companie înregistrată la 02.10.2000 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească. Cifra de afaceri a crescut cu 15 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 52,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 152 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202535.614.2877.864.98323.507.78231.834.2248.131.25912.248.536152
202430.968.2655.164.72421.903.59833.421.3392.440.6789.468.699152
202327.993.6444.750.92226.078.29735.032.4584.315.8508.545.729146
202219.868.0543.067.18427.214.93231.763.9546.958.8676.783.546124
202118.743.1422.894.28022.158.00928.117.7725.286.3966.521.645128
202018.317.8213.015.66520.747.72323.541.7653.835.2846.632.610135
201917.971.4883.528.25418.412.03423.393.6311.770.7856.752.645145
Grafic indicatori financiariRON35.614.28726.710.71517.807.1448.903.57202019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

22,1 %

Datorii / active

58,8 %

Capitaluri / active

30,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

15 %

Evoluție profit față de anul anterior

52,3 %

Cifră afaceri / salariat

234.305 RON

Vechime firmă

26 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.