SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CARBOMAR COMBUST S.R.L.

CUI 41749170J2019001255100CAEN 4681 · Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivateSat Istrița de Jos, Comuna Săhăteni, Buzău

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

4,11 mil. RON

92,1 % față de anul anterior

Profit net

318.861 RON

137,9 % față de anul anterior

Salariați

5

Ultimul bilanț

Activitate

4681

Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019001255100
Înregistrată la
10.10.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 10.10.2019
Cod poștal
127537
Telefon
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT ISTRIŢA DE JOS COM. SĂHĂTENI, STR. PIEŢEI, NR.170

Hartă

Localizare sediu

JUD. BUZĂU, SAT ISTRIŢA DE JOS COM. SĂHĂTENI, STR. PIEŢEI, NR.170

Deschide harta

Rezumat public firmă

CARBOMAR COMBUST S.R.L. este o firmă din Sat Istrița de Jos, Comuna Săhăteni, județul Buzău, cu CUI 41749170. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019001255100. Firma are CAEN principal 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

4.108.376 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 6 ani

5 salariați

Conexiuni

81

7 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

318.861 RON

Capitaluri pozitive

319.101 RON

Datorii sub active

72,8 %

Cifră de afaceri în creștere

92,1 %

Vechime bună

6 ani

CAEN principal identificat

4681 · Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    10.10.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    4.108.376 RON · 318.861 RON

  3. 4681

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CARBOMAR COMBUST S.R.L. este o companie înregistrată la 10.10.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate. Cifra de afaceri a crescut cu 92,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 137,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 5 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20254.108.376318.861852.59420.9151.150.780319.1015
20242.139.197134.031496.29925.468859.249388.4183
20232.226.0128.705333.48244.400543.469254.3872
20221.977.62992.164159.30983.093321.898245.6821
2021913.229148.870124.51490.331187.701153.5181
2020122.5034.274148.43744.340108.7454.6480
201925.94617467.07810.00057.4523740
Grafic indicatori financiariRON4.108.3763.081.2822.054.1881.027.09402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,8 %

Datorii / active

72,8 %

Capitaluri / active

27,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

92,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

137,9 %

Cifră afaceri / salariat

821.675 RON

Vechime firmă

6 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.